Forumi Kuq E Zi
Kuq E Zi Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuq E Zi Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kuq E Zi Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuq E Zi Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

RREGULLORJA E FORUMIT

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

RREGULLORJA E FORUMIT


Te nderuar antar dhe vizitor, këtu keni rregulloren e forumit, JU LUTEM lexojeni dhe respektojeni ate...
Faleminderit Për Mirëkuptimin...

11Kuq E Zi 1-48RREGULLORJA E FORUMI...
25/4/2011, 19:24
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Kendi i Vizitoreve

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kendi i Vizitoreve


Përshëndetje vizitorë, kjo kategori ju kushtohet juve, pra mund të postoni në të, ktu mund të na pysni për gjërat që nuk kuptoni në forum dhe ne do ju ndihmojmë, apo thjeshtë do të diskutoni në tema që ndodhen në këtë kategori ose të hapni tema të reja, gjithashtu per cdo gje mund te na kontaktoni ne
forumikuqezi@live.com

69Kuq E Zi 1-48Pershendetje
19/12/2013, 18:04
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

RRETH KETIJ FORUMI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Njoftime


Kuq E Zi NotificationTe gjitha njoftimet qe ben stafi ne kte kategori do te jen per antaret dhe per vizitoret...
649Kuq E Zi 1-48Pamja e re per forum...
17/3/2014, 19:12
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmerime nga stafi


Kuq E Zi AdvertismentNe kte kategori ne do tju njoftojm per cdo gje qe ka lidhje me forumin si opsionet e reja qe do shtohen, per banet e vendosura etj etj...
13125Kuq E Zi 1-48Opsioni i ri "TAG"...
18/12/2014, 23:27
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje,Ankesa dhe sygjerime


Të gjitha pyetjet, ankesat apo sugjerimet rreth forumit mund ti bëni ne kte kategori gjithashtu mund te na shkruani per cdo problem qe do keni ne lidhje me forumin...
20655Kuq E Zi Forumi11une legjenda kerko...
24/10/2015, 22:51
xhevat Shiko mesazhin e fundit

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore "

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i antareve


Pasi të regjistroheni në forum bëni prezantimin tuaj, që anëtarët e tjerë tju njohin më mirë dhe në këtë mënyrë mund të krijoni njohje të reja dhe të këndshme me anëtarët e tjer te forumit.
962214avatartung nga kosova
11/12/2015, 12:04
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lagjia e forumit


Kjo rubrikë është për të gjithë anëtarët e forumit, ku çdo anëtarë mund të hap shtëpinë e tijë.
192971avatarMirësevini tek Shaba...
26/2/2016, 15:19
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje per antaret e forumit


Këtu ne kte kategori mund te pershendeteni me antaret e tjer te forumit, kur vini apo kur largoheni nga forumi...
155360avatarPershendetuni kur hy...
28/6/2015, 19:06
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urime Ditlindjesh dhe Festash


Ne kte kategori ju jepet mundesia qe te uroni antaret e forumit me raste ditlindjesh apo festash te tjera...
18Kuq E Zi 1395-13GEZUAR KRISHTELINDJE...
4/5/2014, 15:56
Snow Hristina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti i Figurativ


Ne kte rubrik do te gjeni dhe do te postoni foto qytetesh, dashurie, natyre etj etj Pra me pak fjal do te postoni dhe do te shihni foto nga me te ndryshmet....
Asnjë mesazh i riFoto Qytetesh
441358Kuq E Zi 1-48Piktura ne 3D
23/8/2015, 09:47
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Intervist me antaret e forumit


Kjo kategori ju kushtohet vetem intervistave te antarve te forumit, argetohuni duke intervistuar apo duke dhen intervista antarve te tjer ne forum...
192443Kuq E Zi Cinema_h_84Nje interviste me an...
5/6/2018, 22:39
luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime te lira


Ktu ne kte kategori mund te diskutoni per gjera nga me te ndryshme te botes real dhe asaj virtuale...
43948815Kuq E Zi 1520-6Historia e Trekendes...
17/1/2019, 22:22
Soni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Chit & Chat


Kjo kategori i perkushtohet argetimit ne tema te ndryshem, hapni dhe postoni ne cfardo lloj temash te doni... Me pak fjal "Argetim dhe diskutim pa limit"
49455814Kuq E Zi Cinema_h_84Ne prani te kujt kis...
5/6/2018, 22:59
luani Shiko mesazhin e fundit

Argetim dhe Zbavitje

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humori


"E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin si video humoristike, barcaleta, vjersha për të qeshur, pjesë komedish... Shkurt fare: Na bëni të qeshim!
Asnjë mesazh i riBarcaleta, Asnjë mesazh i riVideo humoristike, Asnjë mesazh i riFoto humoristike.
1303029Kuq E Zi Forumi11Barcaleta
8/1/2020, 00:29
Erjon Cakrri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe pergjigjie


Kjo kategori ju perkushtohet pyetjeve nga me te ndryshmet per gjithcka, pyesni dhe pergjigjuni per cfardolloj temash...
14511204Kuq E Zi Cinema_h_84Deshira juaj ne kete...
13/7/2016, 21:52
luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra te ndryshme


Kjo kategori i perkushtohet vetem lojrave, ejani edhe ju luani me lojra nga me te ndryshmet qe ndodhen ne kte kategori...
Asnjë mesazh i riLojra Online
767670Kuq E Zi 1-48Te Flasim pa Nderpre...
7/3/2014, 18:03
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

MULTIMEDIA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika


Kjo rubrik i perkushtohet vetem botes muzikore, ktu mund te postoni dhe te degjoni keng nga me te ndryshmet, gjithashtu mund te diskutoni per cfardo lloj gjeje qe ka te bej me boten muzikore...
Asnjë mesazh i riKenget tuaja te preferuara., Asnjë mesazh i riTekstet e kengeve tuaja te preferuara
261459avatarTRIMAT E GOLLAKUT
9/9/2013, 07:44
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

The best of Youtube


Këtu ne kte kategori mund te postoni dhe te shikoni vidjo nga me te vecantat dhe nga me te bukurat qe gjenden ne YouTube
92296Kuq E Zi 1-48Kur ofrohet striptiz...
17/5/2014, 15:55
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkeologji


Arkeologjia është shkenca që studion qytetërimet dhe kulturat njerëzore të së kaluarës, dhe lidhjet e tyre me mjedisin rrethues, pra me pak fjal per te gjith ata qe kan qef arkeologjin ky esht vendi i duhur.
150303Kuq E Zi 1-48Dinosauri me hundë t...
24/9/2014, 17:56
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme


Këtu postoni dhe të lexoni çfarë do llojë kurioziteti.. Kjo kategori ka te bej vetem me kuriozitete dhe te gjith ju qe pelqeni kuriozitetet, kjo rubrik esht vendi i duhur per ju...
14882226Kuq E Zi 1520-6Vendi me i ftoht ne ...
17/1/2019, 22:14
Soni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji


Psikologjia esht shkenca magjepsese qe prek cdo aspekt te jetes tone, dhe kjo kategori esht vendi i duhur per te apasionuarit e psikologjis...
Asnjë mesazh i riParapsikologjia
88343Kuq E Zi 1-48Mendo një dëshirë, z...
2/2/2018, 18:15
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia


Filozofia për jetë. Mendoj dhe gjykoj që sipas karakterit tim intelektual, ideja e të jetuarit që as vete se di përse jetoj, është gjithmonë shqetësimi i një dëshire te paanshme të horizonteve te gjera të mendimit. Jepni mendimin tuaj nëpër tema filozofike...
Asnjë mesazh i riFilozof te shquar
48162avatarFILOZOFËT DHE JETËSH...
29/5/2013, 16:26
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fizika


Shkenca që studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale të shprehur normalisht në gjuhë matematikore...
2738Kuq E Zi 1-48Rreze kozmike ultra ...
27/7/2015, 17:30
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematika


Ne kte rubrik do te gjeni dhe do te postoni informacione dhe lojra qe kan te bejn me vetem matematiken...
1044Kuq E Zi 1242-93Numri Zero
23/5/2013, 19:04
Edaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Teknologjia


Këtu është vëndi i duhur për ata që adhurojnë teknologjinë, ktu ne kte rubrik do të postoni dhe të lexoni gjithëçka që ka të bëjë me boten e teknologjis...
140178Kuq E Zi 1-4815-vjeçari shqiptar ...
28/10/2015, 18:45
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Natyra


Këtu ne kte rubrik do te gjeni dhe do te postoni cdo gje qe ka te bejm ne natyren pra me boten bimore dhe ate shtazire...
Asnjë mesazh i riNatyra dhe Kafshet (Galeri Fotosh)
66279Kuq E Zi 1-48Fotoja e kopesë së u...
20/12/2015, 11:33
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Astronomia


Per te apasionuarit e astronomis ky esht vendi i duhur, pasi ktu do te postohen vetem informacione qe kan te bejn me astronomin...
Asnjë mesazh i riDjelli, Asnjë mesazh i riMerkuri, Asnjë mesazh i riAferdita-Venus, Asnjë mesazh i riToka, Asnjë mesazh i riMarsi, Asnjë mesazh i riJupiteri, Asnjë mesazh i riSaturni, Asnjë mesazh i riUrani, Asnjë mesazh i riNeptuni, Asnjë mesazh i riPlutoni
332465Kuq E Zi 1-48Në 23 shtator planet...
16/8/2017, 22:49
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Te Ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Erosi, Zonë e Nxehtë(18 +)


Ktu mund te flisni hapur per gjera qe kan te bejn me seksin. Kjo kategori ndalohet per moshat nen 18 vjec...
99333Kuq E Zi 1-48Çfarë thotë muaji i ...
1/8/2016, 23:15
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria & Romanca


Ne kte rubrik do te gjeni gjithçka rreth dashurisë, pasionit, ndjenjës, romances. Me pak fjal ne kte rubrik do te postoni dhe do te lexoni gjithcka qe ka te bejm me kte ndjenj kaq hyjnore...
3337189Kuq E Zi 1520-6Nje Pjese E shkeputu...
28/12/2018, 14:57
Soni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Informacione te ndryshme


Ne kte kategori do te gjeni dhe do te postoni informacione nga me te ndryshmet si ng abota reale ashu edhe nga bota virtuale...
12342869Kuq E Zi 1-4810 shkencëtarët më t...
1/8/2015, 18:21
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

VIPat


Gjithëçka që ka të bëjë me VIP_at si ata shqipëtarë ashtu dhe ata të huaj do të gjeni në këtë kategori...
359781Kuq E Zi Forumi11Ku po i kalon pushim...
21/7/2017, 15:09
Super star Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lifestyle


Informacionet të cilat do t'i lexoni këtu, i përkasin ç'do fushe të jetës pa perjashtim, gjithashtu informacionet qe ndodhen ne kte kategori shfaqen edhe ne portal...
291649Kuq E Zi 1-48NASA: Brenda 20 vite...
24/1/2019, 16:59
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda edhe Estetika


Ne kte rubrik do te gjeni gjithcka qe ka te bej me moden, pra per te gjith ju qe jeni te fiksuar pas modes, kjo kategori esht vendi i duhur.
42392Kuq E Zi 1239-26Te brendshme per sez...
4/8/2013, 07:42
Klio Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shendeti - Mjeksia


Këtu ne kte kategori do të gjeni dhe do te postoni materiale të ndryshme lidhur me Mjekësin...
160431Kuq E Zi 1-48Ja si të testoni vet...
23/7/2014, 21:09
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia


Këtu mund të postoni gjithçka për letërsin shqiptare edhe për autorët tanë. Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh.
Asnjë mesazh i riPoezi dhe Tregime, Asnjë mesazh i riBiografi Autoresh
3503318Kuq E Zi 1-488 Majmunet
7/7/2015, 20:55
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualet E Dites


Shtypi dhe lajmet e fundit anembanë botës do ti gjeni dhe do ti postoni vetem ne kte kategori...
11001145Kuq E Zi Kuqezi10Vunë milionat në pir...
15/7/2022, 14:44
Unkown_hacker  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina


Kj rubrik esht per te gjith te apasionuarit e kuzhines, ne te ju do te gjeni dhe do te postoni cdo gje qe ka te bej me kuzhinen si receta, informacione etj etj
68422avatar Receta per Salcera ...
20/4/2013, 08:21
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqiperia Perla e Ballkanit


Në këtë kategori do gjeni gjithëçka që ka të bëjë me Turizmin, Kulturën e Shqipërisë, informacione dhe foto nga me te bukurat te qyteteve dhe te vendeve me te bukura ne Shqiperi...
Asnjë mesazh i ri100 Vjetori i Pavarsis...
41365Kuq E Zi 1-48Prejardhia e emrit "...
26/7/2016, 20:51
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arsimi


Per te gjith nxensit dhe studentet kjo esht rubrika e duhur pasi ktu do te postohen vetem informacione qe kan te bejn me shkollat, gjimnazet dhe universitetet...
1018Kuq E Zi 1-48MASH, shpallet lista...
22/9/2013, 11:31
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fenomene Paranormale


Kjo faqe është alternative dhe nuk ka përkatësi fetare, komuniteti apo sekti. Çdo njeri është i lirë të mendojë, besojë dhe të jetojë ashtu si dëshiron. Nuk preferohet hyrja nën moshen 18-vjeçare !
Asnjë mesazh i riMistika, Asnjë mesazh i riAstrologjia, Asnjë mesazh i riUFOt, Asnjë mesazh i riMistere
7251159Kuq E Zi 1-48Alienët janë zbuluar...
26/10/2017, 20:38
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

HISTORI & GJEOGRAFI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

GJEOGRAFIA


Kjo kategori i kushtohet vetem gjeografis dhe cdo gje qe do postohet ne do ka te bej me gjeografin... Pra me pak fjal ky esht vendi i duhur per te gjith ata qe pelqejn gjeografin...
1835Kuq E Zi Cinema_h_84UJRAT NE GADISHULLIN...
19/9/2013, 14:46
luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HISTORIA SHQIPTARE


Jeta dhe qytetërimi i popullit Shqiptar ka kaluar nëpërmjet një historie te gjatë shumë shekullore, derisa ka arritur në standartet e ditëve të sotme. Shumë figura të njohura kombëtare kanë kontribuar në ndërtimin dhe modelimin e kësaj historie. Shkrime e përjetime, ngjarje e histori nëpër dekada...
Asnjë mesazh i riQytetet Shqiptare
110293Kuq E Zi 1-48Foto te vjetra
28/7/2015, 21:18
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

HISTORIA BOTERORE


Historia e botës, gjithcka qe ka te bej me historin boterore do ta gjeni vetem ne kte kategori...
3375Kuq E Zi 1-48Lufta e Parë ishte “...
1/8/2015, 18:09
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

INFORMATIKA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informacione nga informatika


Kjo kategori esht per te gjith ju qe e adhuroni boten e kompjuterit, dhe ne kte kategori do te publikohen informacione nga me te fundit nga bota e informatikes...
Asnjë mesazh i riGoogle, Asnjë mesazh i riFacebook
193241Kuq E Zi 1-48Disa fakte që nuk i ...
20/3/2016, 09:30
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarkoni Programe Per PC


Në këtë kategori do të gjeni dhe do te postoni vetem programe per kompjuterin qe shkarkohen free, gjithashtu te gjith ju qe ju duhet ndihm per kompjuterin na shkruani ne kte kategori...
3847Kuq E Zi 1-48Grand Theft Auto: Sa...
16/10/2014, 18:32
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale Te Ndryshme


Ktu ne kte kategori do te gjeni plot tutoriale me vidjo, foto ose shkrime qe do tju ndihmojn sadopakë në përdorimin e pc apo te forumit...
Asnjë mesazh i riTutoriale Rreth Forumit
2234Kuq E Zi 1-48Si te postoj nje fot...
18/6/2013, 19:01
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Webmaster


Per te gjith ju qe keni webe, ne kte kategori do te gjeni ndihm rreth per te mirmbajtur webet tuaja, me pak fjal kjo rubrik esht vendi i duhur per Webmasterat e rinj...
99Kuq E Zi 1-48Cfare eshte Google A...
21/8/2014, 10:37
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Filma & TV Online

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Online


Kinemaja shqipëtare dhe ajo e huaj, ktu ne kte ktegori do te gjeni plot filma te huaj dhe shqiptar si aksion, romanc, aventur, triller etj etj..
Asnjë mesazh i riFilma Shqiptar, Asnjë mesazh i riFilma Te Huaj
179370Kuq E Zi 1-48Jack the Giant Slaye...
20/10/2013, 13:53
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TV Online


Kjo esht rubrika ne te cilen ju do te gjeni vetem stacione tv shqiptare online, shikim te kendshem...
1121Kuq E Zi 1-48Shiko Live Big Broth...
7/3/2014, 23:09
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

SPORT

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Zona e Tifozëve


Emocionet që ngjallë skuadra e zemrës, humbjet, fitoret... Pra me pak fjal beni dhe ju tifo per skuadren tuaj te zemres ...
261avatar Per ke skuader beni...
27/1/2013, 07:10
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti shqiptar


Kjo kategori i kushtohet vetem sportit shqiptar, ne te do gjeni informacione dhe lajme nga me te fundit te futbollit nga vendi...
3948Kuq E Zi 1-48Biznesmeni shqiptar ...
12/10/2014, 22:52
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti nga bota


Ne kte rubrik do te gjeni informacione nga me te ndryshmet per futbollin nga bota me pak fjal per te gjith te apasionuarit e futbollit ktu esht vendi i duhur...
168295Kuq E Zi 1-48Goli Spektakolar......
4/10/2012, 20:05
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndeshje Online


Ne kte kategori do te gjeni online ndeshjet me te bukura te futbollit nga vendi dhe bota... Shikim te kendshem...
45Kuq E Zi 1-48Shiko Live Shqiperi-...
7/6/2013, 20:53
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 191571 artikuj

Forumi ka 1553 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Ilv

Kush është në linjë

Kush është në linjë

20 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 20 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 885 më 8/7/2012, 19:43
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing (2)


Users having a birthday today : Administratori (25), amarildo bakiasi (31), bryan 123@hotmail.it (55), edid (51), mitat (30)
Users with a birthday within the next 3 days: ALMIR (27), Butrint (48), desian ibro (26), edmond drici (49), Ev va (27), luti (72), niku (63), renato1 (40), tetovari_dileri@hotmail.c (32)

Legjenda : [ Fond@tor WebM@ster ][ Webmaster ][ Administrator ][ Gb Moderator ][ Moderator ][ Antar Special ][ Princesh ][ VIP ][ i/e perjashtuar ][ Antar i ri ]

Kuq E Zi Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...