Forumi Kuq E Zi
Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018


Shumë njerëz i duan testet psikologjike. Disa bëjnë teste për të verifikuar diçka, të tjerët duan të kuptojnë diçka dhe disa të tjerë thjeshtë duan të argëtohen ose t’i përdorin rezultatet e tyre për t’u frmyëzuar për diçka.

Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018 17430210




1. Lis


Ti je njëri nga ata njerëzit që mendojnë gjithmonë se gjysma e gotës është e mbushur. Për ju, jeta është një aventurë e madhe dhe e mbushur me të papritura.

Gjëra të mira dhe me rëndësi janë duke ardhur për ty në vitin që po vjen sepse je i hapur ndaj gjërave të reja dhe i gatshëm për ndryshime.

2. Larsh


Ndoshta të jesh i pavarur është ajo që të definon ty. Nuk ka kufizime në jetë që mund të të ndalojnë ty ta zgjedhësh rrugën tënde. Aftësitë e tua artistike do të rezultojnë në rritjen e të ardhurave në vitin që po vjen.

Ju nuk keni nevojë të mundoheni shumë për të arritur sukses në punë, e gjitha çfarë duhet të bëni është të jeni të përkushtuar ndaj principeve dhe opinioneve tua, dhe do të marrësh atë që e ke pritur për një kohë të gjatë, shkruan Gazeta Express.

3. Panje


Je person i ndjeshëm. Kalon më shumë kohë sesa të tjerët duke menduar për veten dhe botën përreth. Në vitin e ri, do të takoheni me një person me të cilin do të krijoni marrëdhënie romantike.

Edhe pse je person i vetëkënaqur dhe rrallë se ndjeheni të mërzitur, jeta jote do të bëhet më e mirë dhe me më shumë aventura.

4. Verr


Ju jeni një person shumë praktik dhe i balancuar. Është shumë mirë të rrish me ty sepse je shumë i besueshëm. Edhe pse je person me natyrë të fortë, nganjëherë nuk të pëlqen kur njerëzit të shohin si person të ndjeshëm.

Kjo është arsyeja pse mund të jesh duke pasur probleme në ndërtimin e një marrëdhënieje me gjininë e kundërt. Në vitin e ri, megjithatë, do vijnë gjëra të mira. Do ta takosh një person i cili do ta çmojë mirësinë tënde dhe nuk do ta përdorë atë, shkruan Gazeta Express.

5. Shkurre


Ke shumë vetëbesim. Çdo gjë në jetën tënde e ke nën kontroll, kurrë nuk shpreson për fat dhe gjithmonë mbështetesh vetëm në aftësitë e tua.

Ti kurrë nuk shtyn asgjë dhe gjithmonë ndjehesh i kënaqur pasi përfundon diçka. Njerëzit përreth teje e shohin se je i fortë dhe iu pëlqen shumë.

6. Kumbull


Je një person paqësor dhe i arsyeshëm. Të pëlqen ta kalosh kohën me miqtë, por kënaqesh edhe kur je vetëm. Nganjëherë ke nevojë të qëndrosh vetëm për të menduar rreth kuptimit të jetës.

Dhe madje edhe pse ke nevojë për pak hapësirë private, një ngjarje shumë e rëndësishme do të ndodh vitin që po vjen, ku do ta takosh një person i cili do të jetë i hapur për ty. Dhe takimi me të nuk do të jetë ndonjë gabim.

7. Bli


Ke vetëbesim dhe analizon çdo gjë, gjë që i bën njerëzit të mbështeten vazhdimisht në ty. Ndjeshmëria jote gjithmonë të ndihmon të kuptosh gjërat që kanë rëndësi.

Njerëzit të cilët nuk janë aq të vëmendshëm si ti do të të takojnë me një person të cilin do ta vlerësoni. Ky do të jetë dikush, sensi i të cilit do të jetë i rafinuar si i yti. Për këtë person, kultura luan një rol të madh.

8. Gështenjë


Njerëzit e tjerë mendojnë se je romantik dhe ëndërrimtar. Nuk të pëlqen t’i marrësh gjërat në mënyrë racionale. Ajo çfarë të thonë ndjenjat tua është gjëja më e rëndësishme.

Kur nuk komunikoni me njerëzit të cilët nuk mendojnë se ndjenjat janë të rëndësishme, afrohesh gjithnjë e më shumë pranë momentit kur do të takosh një person të veçantë.


9. Shelg

Ti nuk ngurron asnjëherë. Ty të pëlqen që të rrezikosh dhe të marrësh përgjegjësi. Je i lodhur nga rutina dhe po pret shansin për të luajtur një rol në ngjarje të mëdha.

Falë asaj se aktiv je, ndryshimet që do të ndihmojnë të marrësh një rol udhëheqës janë duke ardhur. Momenti i famës së shumëpritur është afër.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons