Forumi Kuq E Zi
Arti i Figurativ Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Arti i Figurativ Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Arti i Figurativ Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Arti i Figurativ Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Arti i Figurativ

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto Qytetesh


Foto nga me te bukur ate qyteteve Shqiptare do ti gjeni vetem ne kte kategori :)
25546avatarTepelena
15/2/2013, 11:16
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Piktura ne 3D

   nga $EB@$TJ@N
20210423/8/2015, 09:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

I martuar apo beqar?

   nga $EB@$TJ@N
1012846/8/2015, 17:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto domethenese

   nga $EB@$TJ@N
616763/7/2015, 20:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto Te Vecanta

 [ 1, 2, 3, 4 ] nga $EB@$TJ@N
118583130/1/2015, 20:47 nga luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ndjenja e momentit me nje foto...

   nga $EB@$TJ@N
3102324/4/2014, 13:29 nga luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Forumi Kuq e Zi

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
44247814/1/2014, 21:33 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto te ndryshme...

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
3734679/1/2014, 18:51 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dita e Pavarsis

   nga $EB@$TJ@N
721844/1/2014, 09:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto Text...

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
3821594/1/2014, 08:59 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

2014

   nga $EB@$TJ@N
1111914/1/2014, 08:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Piktura në xhamat me pluhur te makinave

   nga $EB@$TJ@N
14118217/11/2013, 14:38 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Stop rracizmit

   nga $EB@$TJ@N
09617/11/2013, 18:46 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto romantike

   nga luani
18108518/9/2013, 09:59 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Edhe kafshet kan ndjenja

   nga $EB@$TJ@N
19113515/8/2013, 18:44 nga luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Iluzion Optik i vecant

   nga $EB@$TJ@N
191631/7/2013, 08:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aparati dhe Lapsi

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
86288329/5/2013, 11:12 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje foto sa Njemij fjal...

 [ 1, 2, ... , 6, 7 ] nga $EB@$TJ@N
209990426/5/2013, 20:54 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Photoshop apo e vertet?

   nga $EB@$TJ@N
397414/5/2013, 14:38 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Foto te ndryshme..

 [ 1, 2, ... , 4, 5 ] nga $EB@$TJ@N
14968877/5/2013, 18:33 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [19]

  Mbrapsht në krye

Arti i Figurativ Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi