Forumi Kuq E Zi
Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 224916_459784080699685_217106194_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 598876_459720137372746_1872618726_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 521449_459784097366350_1787552440_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 251928_459784117366348_141388129205950_1883371_952768812_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 554588_459784130699680_1232437168_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 542522_459784147366345_1621778324_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 602988_459784167366343_1079678611_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 182313_459784224033004_958356865_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 229818_459784307366329_571446633_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 599680_459784364032990_989175306_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 179632_459784394032987_1365462708_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 560637_459784427366317_31708816_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 246521_459784450699648_1389087917_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 556228_459784484032978_275961817_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 179288_459784570699636_1159119436_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 576647_459784600699633_141388129205950_1883387_1914060420_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 250680_459784644032962_1325586180_n

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu... 224916_459784080699685_217106194_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
interesante e pse fotot i kerkova ne google se ktu sdel gjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sepse kto foto ishin marr nga Facebook dhe facebook para ca muajsh nderroi hostin dhe te githa fotot qe ishin marr nga fb u prishen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons