Forumi Kuq E Zi
Kur ofrohet striptizë falas  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kur ofrohet striptizë falas  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kur ofrohet striptizë falas  Empty Kur ofrohet striptizë falas prej Sat 17 May 2014, 13:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shfaqjet e nxehta online prej vitesh janë shndërruar jo vetëm në një burim kënaqësie për shumë persona, por edhe një punë e leverdisshme për shumë të tjerë.

Me perden e dritares së mbyllur dhe me sigurinë në vetvete se po bënte striptizë vetëm para kameras së kompjuterit të saj, kjo vajzë vazhdon punën e saj, deri kur perdja bie dhe nga pas dritares për disa sekonda shijuan pamjen e ofruar falas edhe dy persona të panjohur.

Vajza kuptoi gjithcka vetëm në momentin kur u kthye dhe vuri re që perdja kishte rënë. Nxitimthi rend për ta vendosur prap në vend atë dhe më pas fik kameran regjistruese.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons