Forumi Kuq E Zi
Barcaleta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Barcaleta Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Barcaleta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Barcaleta Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

1Barcaleta Empty Barceleta 19/2/2013, 13:48

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje nate djali i thot shefit te policise :
-Aman mor babi sa budallenje i ke policet.
Pse te keqen babi?
-Sot kisha marre dy buke dhe i mbaja pas shpinde ne duar,dhe i them nje polici:
-Po e dite sa buke kam ,ti jap te dyja.
-Po sa pate te keqen babi ? ja ben shefi.

2Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 13:51

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
hehe,e bukur barcoleta juaj

3Barcaleta Empty barcaleta 19/2/2013, 14:22

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje polic po bente roje te nje institucin.
Punonjesa e institucionit i thote:
-Futu ketu brenda se po bie shume shi.
-Jo falemnderit ! Ja kthen polici :
-Jam mire se edhe ktu shi po bie...

4Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ishin nje here te cmendurit dhe vendosen qe te hidheshin nga tarraca e
spitalit.Mirepo duhet te gjenin nje menyre qe te mos vriteshin.Si
perfundim ata vendosin qe ta lyejne sheshin poshte me blu, d.m.th te
ishte det.Hidhet i pari-vdes, i dyti-vdes , i treti po
ashtu.........vete i katerti dhe i thote shokeve:"O cuna mos u hidhni
ketu se ka shkembinj....!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje grua e cila kishte dhjete femije, shkon ne zyren e perkrahjes sociale, qe ti lidhnin edhe asaj nje perkrahje, per femijet!
Aty takon drejtorin, te cilit ia shpjegon qarte se perse kishte ardhur ne zyre.
Edhe drejtori, merr nje dosje te paplotesuar, qe te shenoje te dhenat e gruas, e cila kerkonte perkrahje sociale.
Drejtori :- emer, mbiemer ju lutem?
Gruaja :- i thote emrin dhe mbiemrin e saj.
Drejtori :- sa femije ke-?
Gruaja :- dhjete.
Drejtori :- emrat e femijeve?
Gruaja :- Enver.
Drejtori :- tjetri?
Gruaja :- s'ka nevoje tjua them te tjeret, pasi te gjithe kete emer kane femijet e mi !!!
Drejtori :- si eshte e mundur kjo?
Gruaja :- po ja pra, te gjithe jane djem, dhe une ju kam vene te njejtin emer qe te gjitheve .
Drejtori :- po kur i therrisni, ndonjerit per tju ndihmuar per dicka,
si e kuptojne ato se cilit i keni thirrur ju, konkretishte?
Gruaja :- po e kuptojne ato, pasi une sejcilit i therras ne mbiemrin e te atit te tij !!!...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster

Ushtari i sapo liruar!

Nje grua bashke me femijen e saj te vogel pobisedonin.
Nderkohe aty prane kalon nje djale qe sapo ishte liruar nga ushtria dhe
degjoi biseden e tyre.- Mami po si me ke bere ti mua? Po ja, perpiqej e
ema t’ia shpjegonte femijes. Mami vajti tek xhaxhi doktorri i cili i
beri nje gjilpere dhe mbas pak kohesh linde ti. Atehere djali qe kishte
qene ushtar i frikesuar e pyet gruan:- Pse e kane hequr nga qarkullimi
menyren klasike?!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ndalon nje kamion i madh para nje prostitute Nigeriane, shoferi ul xhamin .

-Sa merr ti?

-50 euro, te bej ca te duash ti!

- ok , hajt me shkarko kamionin !


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Një çift po dilte në qytet. Rrugë e gjatë, nxehtë i
madh, para tyre ndodhet një pemë dhe ata bashkë vendosin m'u ul nën të.
Pas një farë kohe gruaja çon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep më
sqep dhe i thotë të shoqit:
- Mor burrë ça janë ka bajnë njata zogj atje lart?
- I shoqi: janë ka puthen.
- Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
- Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nji çoban me bagti ishte afër nji prronit. Po
binte shi pa masë. Mbas nji farë kohe prroni po fillon m'u shtu e me u
shtu, kur çobani po ndin nji za, "u mbyta, u mbyta..." Vrapon bariu në
drejtim të zanit kur shef nji vajzë që kishte mbet në prrua, e ndimon
atë dhe mbas pak vajza i thotë atij se si mund t'ia shpërblente, pasi i
shpetoi jetën. Bariu i thotë se nuk do asgja. Atëherë vajza fillon me u
zhvesh e me u zhveshë. Kur shkon tek mbathjet vajza i thotë bariut: edhe
i to kanë mbetë, dhe fillon me i heqë edhe ato, por bariu shumë zemër
gjanë e ndërpret duke i thënë: a din ça, mos i heq fare se me bijnë të
mëdhaja...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kishte ardhë Nexhoja ne fabrikë të cigareve me
taku nji shok të vetin, mirëpo roja nuk po e lente me hi brenda. Shoku i
tij nuk po dilte me e taku kështu që nexhoja don me hi me forcë. Roja e
kap për këmishe, dhe i mbet nji copë e këmishës në dorë. Roja e shef
Nexhon të nevrikosun dhe të heshtun. Pas pak, roja i thotë Nexhos:
- Po më vjen keq për këmishën, ishte e bukur!...
Nexhoja: - Eeeeeeeedhe coooooopë e fortë... E ar a ban me kalu tesh?...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 17:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nexhoja ishte tuj ecë ka rruga e rusit, tuj sha e tuj ba. Nji djalë i thotë:
- Ç'a ke mor Nexho?
Nexhoja: - Jam ngat'rru me policinë.
Djali: - Po pse mor Nexho?!
Nexhoja: - Kishte kalu mikrobuzi afër shpisë dhe ma kishin marrë gardalinën në ballkon.
Djali: - Mos mor po tesh?
Nexhoja: - Kam frikë se tash pom' transferojnë ndoj katund...
Djali: - Pse mor ç'a ju ka ba gardelina?
Nexhoja: - E kishin xanë tuj k'ndu kangë sllave...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13Barcaleta Empty Barcaleta 19/2/2013, 22:50

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje shqipetar shkon per studime ne Itali.
Atje zen shoqeri me nje student italjan.
Nje dite studenti italjan e fton ne shtepi.
I bene nje pritje shume te mire dhe kur vjen koha te flen shoku i tije i thot:
-Ado te flesh me Bebin apo vetem?
-Vetem - ja ktheu Shqipetari.- Qe dua bebin?
Ne mengjes kur zgjohen ,i vjen nje vajze shume e bukur dhe i sjell peshqirin per te fshuire syte.
Shqipetarit i pelqeu shume dhe sa per te hyr ne bised e pyet?
-Si te quajn?
-Bebi - Pergjigjet vajza.
-Po ju si ju quaj? Pyet vajza .

-Mua me quajn Zog Gomari.Ja kthen gjithe merzi...Barcaleta 1416650876

14Barcaleta Empty Barcaleta 19/2/2013, 23:01

luani

luani
Administrator
Administrator
Pushkini nje dite te bukur kishte dal e po voziste me nje varke ne liqen.
Papritmas varka fillon ti fuste uje nga nje vrime dhe pak nga pak po mbushej .
Aty afer vine 7 vajza me nje vark tjeter.Pushkini u lutet ta merrnin ne varken e tyre e ta nxirrnin ne breg mbasi varka e tije po mbytej.Duke njohur Pushkinin ,i thone ne te marrim vetem me nje kusht qe mos te na gacmosh .Pushkini pranon kushtin ,hypen ne varke bashk me vajzat dhe nuk flet deri sa dalin ne breg. Sapo dalin ne breg ju thot vajzave:
-Cudi e madhe,varka ime me nje vrim dhe u mbush uje ndersa varka juaj me 7 vrima nuk futi asnje pike...

15Barcaleta Empty Barcaleta 19/2/2013, 23:09

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje mengjes dy vajza tokojne Pushkinin ne rruge.
Pasi pershendeten shikojne se Pushkinit kishin filluar dilnin thinja ne koke e per ta tallur i thone:
-Pushkin ! Paska ra bryme majave!
-Prandaj kane zbrit lopet nga bjeshka - ju thote Pushkini.

16Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 23:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Barcaleta 1416650876 Barcaleta 1416650876 sa e fort kjo ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

17Barcaleta Empty Re: Barcaleta 19/2/2013, 23:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ej luan kliko pergjigju kur poston


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

18Barcaleta Empty Barcaleta 20/2/2013, 16:45

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje femi pyet nenen e tije:
-Nene! Pse tu ka fryre barku?
-Pres nje femije te keqen nena.
nje dite tjeter te stacioni i autobusit shef nje burre me bark te madh dhe e pyet:
-Cfar po pret?
-Autobusin- Pergjigjet burri.
-Po doli biciklete ma jep mua- Thote femija.

19Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje kamionist ndalon kamionin ne rruge dhe me miresjellje mer per rruge nje murgeshe.
Gjate gjith rruges kamionisti kendonte
'jam shaboni jam shaboni ngas kte derr kamioni'
dhe papritmas i fut duar murgeshes.
Kur ne moment murgesha ja merr kenges
'jam paskuale jam paskuale kshu jam vesh per karnevale'


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Zemra dua te te them nje sekret,po nuk dua te merzitesh.
- he njeher me thuaj
-un nuk jam ai qe mendoje ti,jam i martuar dhe kam 2 femij.
-idiot se me trembe,thash se nuk eshte BMW e jotja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje peshkatar po zinte peshk gjith diten dhe kishte mbushur ne kove
plot me peshq kur papritmas i kap e i hedh te gjith ne uje serish.
Nje xhaje qe po kalonte aty u habit shum dhe i thote
-po cben more bir ,po gjith at mund qe bere per ti zen i hodhe prap ne uje!
-po un peshkoj per sport,me pelqen procesi kur e kap peshkun,sme intereson peshku o xhaje.
-po mir ateher mi fal mua te keqen xhaja se kam 10 femij.
-po ti o xhaje kur skishe ekonomine pse bere 10 femij.
-po si ta them te keqen xhaja edhe mua procesi me pelqente se nuk me interesonin femijet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Po ti sikur doje te ndaheshe me gruan?! - i thote shoku shokut.
- Po, por nuk mundem, sepse kishim tre femije dhe keshtu vendosem te
benim edhe nje femije tjeter per ti ndare me drejtesi dy njeri dhe dy
tetri.
- Dhe ?fare ndodhi?
- Na linden binjake.Barcaleta TongueP


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje burre ishte i ulur ne nje bar dhe po shikonte i trishtuar goten e tij te mbushur.
Kur papritmas vjen nje trupmadh dhe ja pi .
Burri ja nis te qaj dhe ky tjetri i thote
-po cke mor burr qe qan sben robi ashtu se te mbush nje tjeter!
-jo mor jo ske faj ti, po sot spo me ecen fare.
Me pushuan nga puna, dola jasht me vodhen makinen, hipa ne taxi me humbi
portofoli ,shkova ne shpi gjeta gruan me nje tjeter e pastaj erdha ktu
mbusha goten me helm qe te vdisja e vjen e ma pi ti!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

24Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shkon një polic në dyqan edhe blen një pako qumësht.

Duke dalë tek dera, kthehet dhe i thotë shitësit:
– Pse shkruan në pako ‘hape këtu’, a nuk mund ta hapë në shtëpi?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

25Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje dit pasi vjen burri nga puna,i tha gruas qe ti hekuros pantallonat
Teksa i merr ajo ve re qe ne xhep kishte dy bileta kinemaje.
Gruaja u gezua duke menduar qe do ja bente surprize ja fut ne xhep dhe i hekuros gjith qejf.
burri i vesh dhe iken pa i thene gje!
gruaja me nxitim shkon ta ndjek dhe kur e sheh qe takohet me nje grua tjeter dhe futet ne kinema
shkoi te blinte bilete, biletat kishin mbaruar
dhe gruaja i lutet biletashitesit qe ta fuse brenda,por e pamundur
Biletashitesi duke ia kuptuar hallin, beri dicka te mencur
duke dale perball te gjitheve ne kinema dhe iu tha:
- Nje burre e kerkon gruaja perjashta.
eshte e kot te fshihet sepse ajo e ka pare me nje femer tjeter.
ju kuptoj qe ju vjen zor,ndaj po fikim dritat per pese minuta sa te dali jashte dhe do i ndezim serish!
Fikin dritat dhe i ndezin pas pese minutash,ku per cudi,ne kinema kishin mbetur vetem gra!!!!!

njeher komshiu i thot komshiut: kur e ke ditlindjen te te ble nje pal
perde. ai cuditet dhe thot pse? komshiu ja kthen te te ble nje pale
perde se dukeni komplet cfar ben me gruan . komshiu tjeter ja kthen .... po ti kur e ke ? tjetri cuditet me shum dhe pyet pse ? te ble nje pal syze se nuk eshte gruaja ime po jotja.

Një ditë më merr gruaja në celular gjithë nerva dhe
më thotë:- Ku dreqin je që ske ardhur akoma në shtëpi ?

Zemër të kujtohet ai dyqani i bizhuterisë ku disa kohë më parë ti pe një unazë të mrekullueshme prej diamanti... ti u mahnite
prej saj dhe unë të thash "një ditë do jetë e jotja"
Në atë kohë unë nuk kisha para mjaftueshëm për ta blerë...

Gruaja e perlotur i përgjigjet...- po zemër më kujtohet.

Fiks te lokali përball jam unë


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

26Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Njerit i kishin dhueuar nje bilet per te pare nje ndeshje futbolli .
Shkon ky per here te pare ne stadjum dhe pak çaste para se te filloj ndeshja hedh nje sy stadjumit
plot e perplot dhe çuditet qe ne krah te tij ishte nje vend bosh .
Filloi ndeshja dhe vendi akoma bosh . Nuk rri dot pa fol ky tipi dhe thote me te madhe , çudi dikush ka paguar
vendin dhe nuk vjen per te pare ndeshjen , çfare trapi .
Burri qe ishte maten vendit bosh i thote se ishte vendi i gruas se tij qe kishte vdekur pak dite me pare .
Tjeri ndjehet keq dhe i kerkon falje per frazen e thene dhe i shpreh ngushelliet per humbjen e gruas .
Pas pak e pyt , po mire , pse nuk ftove ndonje te aferm , keshtu do zbusje dhe dhimbjen .
Burri ju pergjigj se nuk kishte si te gjente te aferm se te gjithe ishin ne varrimin e te shoqes .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

27Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gruaja: Shpirt…..Cfare po kerkon? Burri : Asgje. Gruaja: Asgje…?? Ke nje
ore qe po lexon certikifaten e marteses?? Burri: Thjesht po kerkoja
daten e skadimi Barcaleta Tongue Barcaleta Biggrin Barcaleta Smile


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

28Barcaleta Empty Re: Barcaleta 20/2/2013, 20:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin: me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
Me fal po nga e di qe jam bjonde
Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29Barcaleta Empty Barcalete 22/2/2013, 14:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Babai e pyet djalin:- cfar note more sot ne mesime?
Djali: Mora tre 4-a.
Babai:- Ne cilat lende i more?
Djali : Mesuesi i historise me pyeti:-Kush e vrau Esat Pashane:
E vrava une,e vrava une.-u pergjigja- Ai me tha ulu ne vend 4.
Ne matematike mesuesja me pyeti: Sa bejne 5+3 ?
8 -i them une. po 3+5 ?
-Nje Mut.-i thash. -Ulu ne vnd 4.
-Mesuesi i gjuhe letersise ne derrase shkroj fjaline:
Elvira del nga shtepi ne oren 3 pas mesnate. C'eshte Elvira?
Delengji .-i them une.(kryefjal ki pas me thene) dhe me thot:
-Ulu ne vend 4 .

30Barcaleta Empty Re: Barcaleta 23/2/2013, 07:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Cka thot bjondaj ne takimin e par me mashkullin?
Hiqi duart, do te numeroj deri ne 100.000

Pas nje party, shkon bjondja ke gjinekologu
Pas kontrollit gjinekologu i thot
--Ju keni -KLAMIDIEN !
--Vertet ?? Nga e dini se eshte femer ??

Pse bjondja ka studiuar ter naten ??
Sepse te nesermen kishte 'Testin e urines'

I thot bjondja shoqes se vet
--Dje bera Testin e shtatzanis !
--Ishin te veshtira pyetjet ?? ja kthen tjetra

Cka ben bjondja kur zgjohet ne mengjes
Vishet dhe shkon ne shpi !
looooooooooooool


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons