Forumi Kuq E Zi
Muzika Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Muzika Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Muzika

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kenget tuaja te preferuara.


Ketu secili ka mundesine te hapi nje teme te tijen dhe te vendosi kenget e tije te preferuara! Mos postoni tek tema e nje personi tjeter! Secili person ka te drejte per nje teme komplet te tijen ku te fusi te gjitha kenget e preferuara.
12386Muzika 1-48Kenget e preferuara ...
Sat 01 Jun 2013, 19:06
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tekstet e kengeve tuaja te preferuara


Ketu vendosni tekstet e kengeve tuaja te preferuara qofshin kto te huaja apo shqip. Edhe ketu ndalohet nderhyrja neper tema! Secili ka temen e tije menjane.
113avatarTekstet e kengeve te...
Wed 06 Feb 2013, 17:45
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pershendetje me kenge per.....

 [ 1, 2, ... , 7, 8 ] nga $EB@$TJ@N
2196668prej Mon 09 Sep 2013, 05:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kenga e momentit qe po degjoni

 [ 1, 2, ... , 8, 9 ] nga $EB@$TJ@N
2697776prej Mon 09 Sep 2013, 05:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

TRIMAT E GOLLAKUT

   nga shaban cakolli
11048prej Mon 09 Sep 2013, 05:44 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vendosni titullin e kenges qe degjoni.

 [ 1, 2, 3, 4 ] nga $EB@$TJ@N
1083401prej Mon 09 Sep 2013, 05:43 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cila kenge te perfaqeson sot ?

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
872862prej Sat 06 Jul 2013, 06:19 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cilen kenge do degjonit me anetarin siper?...

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
521796prej Fri 01 Mar 2013, 12:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkruani nje pjese te kenges qe ju pelqen!

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
601962prej Thu 28 Feb 2013, 19:46 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
882691prej Mon 25 Feb 2013, 19:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kenget qe ju zgjojne kujtime...

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
612203prej Mon 25 Feb 2013, 19:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kengetari ose kengetarja juaj e preferuar...

   nga $EB@$TJ@N
28814prej Mon 25 Feb 2013, 19:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

QAMILI I VOGEL-ZË QË NUK SHUHET

   nga shaban cakolli
0402prej Mon 25 Feb 2013, 06:59 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Muzike Italiane

   nga Vizitor
21817prej Fri 18 Jan 2013, 06:21 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Muzike Greke

 [ 1, 2 ] nga Vizitor
542230prej Fri 18 Jan 2013, 06:17 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [13]

  Mbrapsht në krye

Muzika Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi