Forumi Kuq E Zi
Fenomene Paranormale Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fenomene Paranormale Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Fenomene Paranormale Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fenomene Paranormale Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Fenomene Paranormale

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mistika


Mistika ka të bëjë me hyjnoren dhe është gjithnjë diçka më shumë sesa mund të thuhet për të. Thjesht, misticizmi është një preokupim me Zotin ose me hyjnoren brenda vetes tonë.
79198avatarMiti i gruas Papë
15/7/2013, 16:22
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Astrologjia


Ktu ne kte kategori do te gjeni gjithck qe ka te bej me astrologjin, per te gjith ju qe pelqeni horoskopin ky esht vendi i duhru...
57159Fenomene Paranormale 1-48Frikërat e fshehta s...
24/6/2016, 23:10
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

UFOt


Ufot tashme pothuajse e gjith bota e di qe ata egzistojn, por qeverit akoma na e mbajn te fsheht kte fenomen kaq misterioz, pra ne kte kategori do te gjeni vetem informacione qe kan te bejn me alienet...
128153Fenomene Paranormale 1-48Alienët janë zbuluar...
26/10/2017, 20:38
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mistere


Gjithcka qe ka te bej me misteret do te postohet ne kte kategori, te apasionuarit pas gjerave misterioze ktu kan rubriken e duhur per te vizituar...
297329Fenomene Paranormale 1-48Dhjetë fenomene para...
8/3/2016, 20:21
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse 1967 është viti më paranormal në historinë e njerëzimit

   nga $EB@$TJ@N
094321/9/2015, 17:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fantazma e Fisherit

   nga $EB@$TJ@N
099023/8/2015, 16:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur

   nga $EB@$TJ@N
07533/5/2015, 18:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim

   nga $EB@$TJ@N
06007/7/2014, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vdekja vjen kur të dyja anët e fytyrës bëhen simetrike

   nga E Sinqerta
16241/3/2014, 21:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse të vdekurit vijnë në ëndrrat tona?

   nga $EB@$TJ@N
16891/3/2014, 16:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Duart leshatore

   nga $EB@$TJ@N
062923/2/2014, 14:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vampiri i Croglin Grange

   nga $EB@$TJ@N
068223/2/2014, 14:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Funerale fantazmash

   nga $EB@$TJ@N
065823/2/2014, 14:29 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shtëpia e mallkuar

   nga $EB@$TJ@N
070727/11/2013, 21:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kur Vdekja te Lajmeron

   nga $EB@$TJ@N
07205/11/2013, 21:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse dikur njerëzit kanë jetuar 900 vjet ?!

   nga $EB@$TJ@N
197529/9/2013, 16:16 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne cilin Muaj keni Lindur???

   nga $EB@$TJ@N
799827/9/2013, 21:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Luftërat më të çuditshme të botës

   nga $EB@$TJ@N
170826/9/2013, 09:37 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ngjarjet të çuditshme në sytë e atyre që i përjetuan

   nga $EB@$TJ@N
187626/9/2013, 09:26 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mallkimet më të famshme në histori

   nga $EB@$TJ@N
186126/9/2013, 09:24 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja vëndet më të frikshme në botë.

   nga $EB@$TJ@N
1154526/9/2013, 09:21 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Anglia dosjet ufo

   nga $EB@$TJ@N
298126/9/2013, 09:17 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Medjugorje

   nga $EB@$TJ@N
186826/9/2013, 09:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të vërtetat përvëluese të fshatit misterioz

   nga $EB@$TJ@N
1144526/9/2013, 09:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mesi i botes-Zbulime ne ekuador

   nga $EB@$TJ@N
190226/9/2013, 09:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PËRJETIM I PËRSËRITUR -DUKURIA DEJA-VU (pjesa e parë)

   nga $EB@$TJ@N
174326/9/2013, 09:05 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PËRJETIM I PËRSËRITUR -DUKURIA DEJA-VU (pjesa e dytë)

   nga $EB@$TJ@N
166526/9/2013, 09:04 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit

   nga $EB@$TJ@N
1114124/9/2013, 09:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

TELEPATIA...

   nga $EB@$TJ@N
165824/9/2013, 09:41 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne pritje te kontaktit me alienet

   nga $EB@$TJ@N
374524/9/2013, 09:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Piramida misterioze nenujore

   nga $EB@$TJ@N
281124/9/2013, 09:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Trekendeshi i Bermudes.

   nga $EB@$TJ@N
3190322/9/2013, 11:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ligji i Tërheqjes: Supozo atë që dëshiron...

   nga $EB@$TJ@N
2100922/9/2013, 11:30 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Krijesa e cuditshme...

   nga $EB@$TJ@N
473722/9/2013, 11:25 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Teoria Konspirative

   nga $EB@$TJ@N
9226022/9/2013, 11:23 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Diagnoza e syrit

   nga $EB@$TJ@N
186222/9/2013, 11:18 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Koinçidenca... ?

   nga $EB@$TJ@N
978322/9/2013, 11:15 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Parapsikologjia (fenomenet paranormale)

   nga $EB@$TJ@N
384221/9/2013, 16:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Koha eshte nje iluzion.

   nga $EB@$TJ@N
281121/9/2013, 16:28 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rrathët në Grurë ose Crop Circle

   nga $EB@$TJ@N
1117320/9/2013, 10:06 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë janë Fenomenet Paranormale ?

   nga $EB@$TJ@N
4108320/9/2013, 10:05 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sekretet e femijes mumje

   nga $EB@$TJ@N
165320/9/2013, 09:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjyqi i Shtrigave te Salemit, fantazmat e tyre jetojne akoma!

   nga $EB@$TJ@N
159920/9/2013, 09:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Monte Cristo- Australi,dhe vdekjet tragjike te ndodhura aty

   nga $EB@$TJ@N
261420/9/2013, 09:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Telepatia; fenomen paranormal apo fenomen normal?

   nga $EB@$TJ@N
358320/9/2013, 09:46 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpirti i mamase se vdekur eshte ende ne shtepi

   nga $EB@$TJ@N
366920/9/2013, 09:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vampiri i Highgate

   nga $EB@$TJ@N
172720/9/2013, 09:37 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zëra nga ferri? Audio dokument nga 14 klm në nëntokë, kujdes është e frikshme! (video)

   nga $EB@$TJ@N
168913/9/2013, 06:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fotografohen fantazmat e ushtuarve të luftës së II botërore!!!

   nga $EB@$TJ@N
156713/9/2013, 06:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tuneli i mallkuar, ku ulërimat tmerrojnë kalimtarët!

   nga $EB@$TJ@N
151113/9/2013, 06:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video)

   nga $EB@$TJ@N
154513/9/2013, 06:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

"Fantazma e Dritareve" tmerron fshataret. Varin bluza te kuqe jashte shtepive per ta mbajtur larg.

   nga $EB@$TJ@N
154213/9/2013, 06:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tmerri vetë…Vdiq, shkoi në botën tjetër, u kthye dhe pikturoi ato që pa! (video)

   nga $EB@$TJ@N
155513/9/2013, 06:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarrë futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video)

   nga $EB@$TJ@N
153811/9/2013, 16:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Fenomene Paranormale Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi