Forumi Kuq E Zi
 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 26 May 2012, 20:22

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Une per vete per Spanjen.........

2 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 26 May 2012, 21:08

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
Italia me pelqen mua

3 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 26 May 2012, 21:10

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
@Blerina shkruajti:Italia me pelqen mua


Blerina jam disi tip i cuditshem une.......jetoj ne Itali dhe bej tifo per Spanjen...  Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? 1416650876

4 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 26 May 2012, 21:16

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
se mos vetem ti kshu, kam nje kushurir ne milano un, ajo e urren italin

5 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 26 May 2012, 21:21

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
@Blerina shkruajti:se mos vetem ti kshu, kam nje kushurir ne milano un, ajo e urren italin

Po ta dish ti sa zihem me koleget e punes une......se me thone ....ti vjen ketu....punon ... ha ketu.......dhe je kunder Italis.......  Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? 1416650876

6 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sun 27 May 2012, 00:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gjermania do fitoj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

7 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sat 09 Jun 2012, 18:52

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
gjermania do fitoj madje ede tani ka ndeshjen me portugaline

8 Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? Empty Re: Per ke skuader beni tifo ne EURO 2012 ??? prej Sun 27 Jan 2013, 06:10

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
me gjermanin por per fat tkeq fitoi spanja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons