Forumi Kuq E Zi
Kuq E Zi - Portali Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuq E Zi - Portali Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kuq E Zi - Portali Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuq E Zi - Portali Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


ಌஜ Forumi Kuq E Zi Ju Mirpret :) Bashkohu Edhe Ti Me Ne ஜಌ
Per te gjith ju qe doni te na kontaktoni per forume partnere, apo pe rndonje arsye tjeter, Kliko Ktu per te na Kontaktuar ne Facebook
Ose na kontaktoni ne emailin ton FORUMIKUQEZI@LIVE.COM
Sondazh

Si ju duket ky forum?

 
 
 
 
 

Shiko rezultatin

identifikimi
Menu i Portalit
Galeria E Fotove

Ktu esht Galeria e fotove ne forum, ktu do te gjeni foto nga me te ndryshmet...
Facebook
Forumi Kuq E Zi
Kuq E Zi - Portali Regjis10
NASA: Brenda 20 viteve zbulojmë jetë jashtëtokësore

24/1/2019, 16:59 nga $EB@$TJ@N

Sipas shkencëtarëve të NASA-s jeta jashtëtokësore mund të zbulohet në dy dekadat e ardhshme.

Në vitet e fundit sfidat për NASA-n janë shumëfishuar, nga zbulimi i Plutonit në 1930-ën e deri më sot janë identifikuar mbi 3500 ekzoplanetë nga mijëra sisteme yjore.

Ekspertët thonë se kërkimi udhëhiqet më tepër në ato planete që kanë të njëjtat karakteristika si Toka, duke i ndihmuar shkencëtarët të eliminojnë botë të pajetueshme nga ato që mund të kenë premtime …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

“Arrest me burg” hakerit fierak, kërkohet nga SHBA

15/2/2018, 16:25 nga $EB@$TJ@N

Aldo Ymeraj, 25-vjeçari i ndaluar pak ditë më parë në Tiranë i akuzuar për krime kibernetike nga Shtetet e Bashkuara, doli sot përpara togave të zeza në Gjykatën e Fierit.

I riu është gjykuar nga një trup gjykues që kryesohej nga gjyqtari Taulant Banushi, ndërsa prokurore e çështjes është Ervisa Hyka.

Jashtë dyerve të gjykatës ishin familjarë dhe të afërm të të riut. Jashtë kamerave ata shprehen të bindur se i afërmi i tyre do të ekstradohet.

“Prandaj duam …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

BE-ja, thirrje për Facebook, Twitter dhe Google: Bëni më shumë për përdoruesit

15/2/2018, 16:23 nga $EB@$TJ@N

Bashkimi Europian u ka bërë thirrje Facebook-ut, Twitter-it dhe Google-it që të bëjnë më shumë për t’iu përmbajtur ligjeve të BE-së, duke thënë se propozimet e gjigantëve të teknologjisë ishin të pamjaftueshme.

BE-ja thotë se këto tre kompani kanë rregulluar pjesërisht shqetësimet mbi mënyrën se si përdoruesit e tyre informohen mbi heqjen e përmbajtjeve të tyre ose përfundimin e kontratave.

Autoritetet e bllokut, të cilët kërkuan ndryshime vitin e kaluar, …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Regjistrohu
Ora
Nr. i Vizitoreve
Free Hit Counter
Tema Fundit
» Tik Tak
Kuq E Zi - Portali Empty24/2/2023, 00:58 nga Kledja

» Barcaleta
Kuq E Zi - Portali Empty8/1/2020, 00:29 nga Erjon Cakrri

» KembEt |E| Medhaja
Kuq E Zi - Portali Empty26/1/2019, 19:09 nga Soni

» NASA: Brenda 20 viteve zbulojmë jetë jashtëtokësore
Kuq E Zi - Portali Empty24/1/2019, 16:59 nga $EB@$TJ@N

» Vendi me i ftoht ne bot
Kuq E Zi - Portali Empty17/1/2019, 22:14 nga Soni

» Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance.
Kuq E Zi - Portali Empty28/12/2018, 14:57 nga Soni

» Dy Burrat E Semur Ne Spital
Kuq E Zi - Portali Empty25/12/2018, 10:29 nga Soni

» Histori te Bukura Dhe Domethenese
Kuq E Zi - Portali Empty25/12/2018, 10:20 nga Soni

» “Arrest me burg” hakerit fierak, kërkohet nga SHBA
Kuq E Zi - Portali Empty15/2/2018, 16:25 nga $EB@$TJ@N

» BE-ja, thirrje për Facebook, Twitter dhe Google: Bëni më shumë për përdoruesit
Kuq E Zi - Portali Empty15/2/2018, 16:23 nga $EB@$TJ@N

» FBI dhe CIA: Mos përdorni Huawei!
Kuq E Zi - Portali Empty15/2/2018, 16:20 nga $EB@$TJ@N

» Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet
Kuq E Zi - Portali Empty2/2/2018, 18:15 nga $EB@$TJ@N

» Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018
Kuq E Zi - Portali Empty2/2/2018, 15:08 nga $EB@$TJ@N

» Alienët janë zbuluar, ja ku jetojnë
Kuq E Zi - Portali Empty26/10/2017, 20:38 nga $EB@$TJ@N

» Truri i femrave është më aktiv sesa i meshkujve
Kuq E Zi - Portali Empty16/8/2017, 22:51 nga $EB@$TJ@N

» Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori
Kuq E Zi - Portali Empty16/8/2017, 22:49 nga $EB@$TJ@N

» Ku po i kalon pushimet Lidia Banushi???
Kuq E Zi - Portali Empty21/7/2017, 15:09 nga Super star

» Lidia Banushi nuk pushon së...
Kuq E Zi - Portali Empty13/5/2017, 22:44 nga Super star

» Lidia Banushi nuk pushon së...
Kuq E Zi - Portali Empty13/5/2017, 22:36 nga Super star

» Lidia Banushi tregon sesa shume i do...
Kuq E Zi - Portali Empty5/5/2017, 15:19 nga Super star

Kush është në linjë
47 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 47 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 885 më 8/7/2012, 19:43
Statistikat
Forumi ka 1557 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Juli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 191571 artikuj v 10597 temat
Forume Partnere
forumikuqezi@live.com

Social Media Buttons