Forumi Kuq E Zi
Histori te Bukura Dhe Domethenese Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Histori te Bukura Dhe Domethenese Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Histori te Bukura Dhe Domethenese Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Histori te Bukura Dhe Domethenese Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Soni

Soni
Webmaster
Webmaster
 Beje te duhuren, leri te tjeret te thon cte duan.

   Nje njeri u ul ne nje qoshe te nje restoranti, nxorri nje fletore te vogel me nje laps
   dhe filloj te shkruante.
   Plaka mendoi se ai po i shkruante leter nenes se tij....
   Adoloshenti mendoi se ai po i shkruante leter te dashures se tij...
   Femija po mendonte se ai po vizatonte...
   Tregtari mendoi se ai po bente bilancin...
   Nepunesi mendoi se ai po llogariste borxhet...
   E shihni,
   Te gjithe njerzit i intepretojne levizjet, gjestet dhe veprimet tona sipas menyres se tyre. Ata
   na vleresojne nga prespektiva e tyre.
   Andaj,
   Mos i beni padrejtesi askujt
   Mos pergojoni askend
   Mos iu depertoni njerzeve ne qellimet e tyre.
   Beje te miren, te duhuren, sepse nuk do te shpetosh nga fjalet e tyre, qofsh edhe me kurore
   ari ne koke.
   
------------------------ENJOY YOUR LIFE-----------------------
                                        Very Happy  Very Happy

https://kuqezi.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons