Forumi Kuq E Zi
RREGULLORJA E FORUMIT Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
RREGULLORJA E FORUMIT Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
RREGULLORJA E FORUMIT Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
RREGULLORJA E FORUMIT Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1RREGULLORJA E FORUMIT Empty RREGULLORJA E FORUMIT 25/4/2011, 19:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
RREGULLORJA

Mire se vini në Forumin "KUQ E ZI"

Ju lutemi lexoni RRegulloren e Forumit, ne menyre që të mos keni probleme në forum.


REGJISTRIMI ne forum eshte per te gjithe dhe eshte falas ! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te respektohen.Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime.Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban , sipas situates. Te gjitha vendimet e Admineve & Moderatoreve jane perfundimtare !
Gjuha e forumit eshte Shqipja nuk lejohet perdorimi i gjuheve te tjera ne Forum. Gjuhet e tjera mund ti perdorni te gategoria perkatese.

1 Sjellja ne forum:
Nuk do tolerohet asnje sjellje raciste ndermjet antareve apo nje qendrim i tille. Postime te tilla do fshihen pa asnje lajmerim. Ketu perfshihen edhe avataret. Kjo mund te coje edhe ne perjashtimin tuaj nga forumi. Jeni te mirepritur te debatoni apo te tregoni pikepamjet tuaja dhe opinionet, por ne menyre te respektueshme dhe te edukuar.

2. Tema
Para se te filloni nje teme te re , perdorni opsionin e kerkimit Kerko per tema te ngjashme. Mos postoni te njejten teme ne forume te ndryshme. Temat e dyfishta do fshihen.Krijoni temat ne forumet e duhura. Kur te hapni nje tem titulli i temes te filloj me shkronj te madhe.
Nuk lejohen tema Politike dhe Fetare, keto tematika jane jashte dominit te forumit tone.

3. Pakenaqesi
Anetaret mund te jene te pakenaqur me vendimet e Administratoreve apo Moderatoreve. Sidoqofte pakenaqesite , kritikat nuk duhen te postohen ne temat ku diskutohet. Ju lutemi pakenaqesit tuaja dergoni me PM te njeri nga Webmasterat ose Administratoret.

4. Jo Caps Lock
Fjali te plota me Caps Lock nuk lejohet te postohen ne forum , Konsiderohet si e "bertitur" dhe "vulgare" (perjashtohen Adminet/Moderatoret kur perdoret per verejtje ndaj anetareve).

5. Miresjellja
Jini te edukuar ! Ne nuk tolerojme asnje lloj vulgariteti. Nese nje anetar tregon nje sjellje te tille do paralajmerohet 1 here , dhe nese anetari do perserise sjelljen e tij me ofendime/vulgaritete do te denohet me BAN pa paralajmerim tjeter.

6. Grafika Avataret dhe Firmat.
Ne avataret dhe firmat qe do perdorni nuk lejohet te vendosni link per ne vend tjeter te formes [url] [url]. Nje gje e tille eshte e mundur vetem me lejen e Admineve per nje kerkese te tille mund te dergoni nje PM.
Perdorimi i nje avatari apo nje firme per te sulmuar nje anetare tjeter nuk lejohet. Adminet/Moderatoret ruajne te drejten te levizin avatarin apo firmen ne cdo kohe pa lajmeruar per nje gje te tille.

7. SPAM , Postime dhe Reklama
Evitoni te postoni linke te ndryshme ku te cilet dergojne ne adresat tuaja personale pasi kjo gje nuk lejohet pa lejen e Admineve. Nese e beni dicka te till do te paralajmeroheni per bann dhe nese e perserisni do te merrni ban.

8. MODERATORET
Moderatoret kan te drejt te editojn postimet nese eshte e mevojshm dhe ti fshin ato ne raste te vecanta, gjithashtu moderatoret kan te drejt dhe te mbyllin, bashkojn, ndajn apo zhvendosin temat. Nese nje moderator fshin apo editon postime kot pa arsye, ateher ndaj ati moderatori do te merren masa.

9.KONFLIKTET
Nese keni konflikte me ndonje nga antaret, sqaroini ato me PM dhe jo me postime neper tema sepse ne keto raste do te marrin verejtje qe te dy antaret... Ofendimet ndaj stafit jan rreptesisht te ndaluara, nd keto raste ska tolerim, antarit i vihet ban menjeher. Nese nje nga stafi ju ofendon, kercenon apo sillet padrejtesisht me ju, ateher ju njoftoni me PM njerin nga Fond&Webmasterat.

JU FTOJM TE GJITHVE TE REGJISTROHENI, Ju bejm te ditur qe ju vetem kur jeni te REGJISTRUAR mund te shihni te gjitha kategorit qe ka forumi...
Me respekt nga stafi i forumit KUQ E ZIPer me shum informacion kontaktoni ne emailin ton forumikuqezi@live.comEdituar për herë të fundit nga Sebastjan në 7/5/2011, 19:22, edituar 1 herë gjithsej

https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons