Forumi Kuq E Zi
Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance. Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Soni

Soni
Webmaster
Webmaster
-Shpirt je mire?-e pyeti Albani defnen kur e pa se ajo desh ra ne toke. Skishte force te qendronte ne kembe.
-Jam pa buke, e raskapitur dhe e rahur nga ajo grua. Skam fuqi as te rri ne kembe-peshperiti ajo dhe u ul aty ne shkallet e asaj shtepie. Pas disa minutash erdhi ndihma e shpejte dhe e mori te atin e vjoles. Albani vrapoi per ne kuzhine per ti sjelle asaj dicka per te ngrene dhe menjehere shkoi prane saj.
-Ishte ushqimi I vetem qe e gjeta ne kuzhine. Mere haje-I foli embel.
-Te falemnderit shpirt-dhe u ul ne shkallet e asaj shtepie. Lotet I binin pa ndale kur e kujtoi tmerrin qe e perjetoi nga ajo grua. Pasiqe u qetesua paksa, albani mori ne telefonin dhe I lajmeroi gjyshes. Pasi I qetesoi te shtepise, u kthye nga ajo dhe I ndihmoi te futej ne makine.

*********************

-Dreq o dreq, si do ja bej tani?-peshperiti Vjola kur e pa se kishte mbetur ne mes te pyllit si ne nje udhekryq. Sdinte nga tja mbante, plumbat I ishin harxhuar dhe policia ishte pak hapa larg saj. Ne vrap e siper ajo u pengua ne nje dege dhe u rrokullis paksa poshte.
-Jo jo jo, largohuuuuuu-bertiti ajo kur e pa nje gjarper. U mundua te ikte por Ishte e kote, tashme gjarperi e kishte kafshuar ate dhe shpetim per Vjolen skishte. Fuqi per te ikur skishte, ndaj me forcat e fundit u mundua te ikte por ishte e kote, rreshkiti ne nje rruge te mbushur me balte dhe forcat dalengadale iu shterruan. U rrokullis disa here ne ate rruge deri sa arriti poshte dhe koka e saj u perplas ne nje gur te madh.
Pas disa minutash policet iu afruan dhe ia kontrolluan pulsing. Gjaku nga koka e saj rridhte pellg.
-Ka vdekur. –peshperiti polici dhe iu lajmerua komisar isakut.

********************
-Shpirt, zgjohu. Arritem ne shtepi-I peshperiti Albani lehte edhe pse I dhimsej ta zgjonte.
-Te falemnderit Alban. Te falemnderit per cdo gje.-I tha ajo dhe e puthi lehte ne buze. Zbriten nga makina dhe u futen ne shtepi ku te gjithe po I prisnin me mall. Pasi u cmallen me te gjithe, ajo mori leje dhe shkoi ne dhomen e saj per te pushuar. Por sishte e shkruar te pushonte. Dera trokit dhe ajo e lejoi personin te futej brenda edhe pse nuk e priste viziten e saj.
-Defne mund te flasim pak?-I tha zonja Blerta.
-Po, urdheroni zonje.-I foli si e painteresuar. Fundja, ajo ishte pjeserisht fajtore per kete gjendje


________________________
----------------ENJOY YOUR LIFE---------------
Very Happy Very Happy
https://kuqezi.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons