Forumi Kuq E Zi
GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Empty GEZUAR KRISHTELINDJEN ! prej Wed 25 Dec 2013, 11:25

luani

luani
Administrator
Administrator
GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Images?q=tbn:ANd9GcSTdSFEi_rJTPkGDOHvKiFVZTSVXbSez8nb8cYcR3k2pKNAdRmsBA

2GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Empty Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN ! prej Wed 25 Dec 2013, 18:03

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
GEZUAR KRISHTELINDJEN ! 1479336_679026825482556_1881932225_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

3GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Empty Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN ! prej Tue 31 Dec 2013, 13:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Merry-Christmas-with-tree


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4GEZUAR KRISHTELINDJEN ! Empty Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN ! prej Sun 04 May 2014, 13:56

Snow Hristina

Snow Hristina
Antare i ri
Antare i ri
…………(¯`O´¯)
…………*./ | .*
…………..*♫*.
………, • '*♥* ' • ,
……. '*• ♫♫♫•*'
..….. ' *, • '♫ ' • ,* '
..….' * • ♫*♥*♫• * '
.…. * , • Merry' • , * '
…* ' •♫♫*♥*♫♫ • ' * '
' * ' • Christmas . • ' * ' '
' ' * • ♫♫♫*♥*♫♫♫• * ' '
…………… x♥x
………………♥
¸.• We wish you¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´a Merry X-mas .•´ ¸¸.•¨¯`♥
(¸.•¨¯`♥ and a Happy New Year!

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons