Forumi Kuq E Zi
Humori Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Humori Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Humori Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Humori Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Humori

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Barcaleta


Ne kte kategori do te gjeni dhe do te postoni barcaleta nga me te ndryshmet si barcaleta me bjonde, me polic, +18vjec etj etj...
46772Humori Forumi11Barcaleta
8/1/2020, 00:29
Erjon Cakrri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video humoristike


Kjo kategori ju jep mundesi te shikoni dhe te postoni vidjo humoristike nga me te ndryshmet si humor sportiv, vidjo humoristike me kafsh etj etj
1744Humori 1-48Sherre Femrash
30/6/2013, 00:01
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto humoristike.


Kjo kategori ka te bej vetem me foto qe permbajn brenda tyre sadopak humor, postoni dhe shikoni foto humoristike nga me te ndryshmet...
582152avatarFoto Humoristike
27/5/2016, 18:50
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qazimi me X6

   nga $EB@$TJ@N
085525/6/2015, 22:50 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve

   nga $EB@$TJ@N
4123528/4/2015, 22:51 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Programi kompjuterik GRUA

   nga $EB@$TJ@N
098429/5/2014, 20:24 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ti gje e shemtuar

   nga $EB@$TJ@N
198726/4/2013, 13:18 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shoqeria e meshkujve dhe shoqeria e femrave...

   nga $EB@$TJ@N
288220/3/2013, 18:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KOHA për të "STUDIUAR"

   nga $EB@$TJ@N
39951/3/2013, 13:31 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çiftet pas 6 vjetesh...

   nga $EB@$TJ@N
393927/2/2013, 22:27 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO

 [ 1, 2 ] nga shaban cakolli
3522689/2/2013, 16:23 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Perse pezullova nga puna sekretaren time…

   nga $EB@$TJ@N
48794/2/2013, 21:00 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [9]

  Mbrapsht në krye

Humori Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Moderatorët : Administrator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi