Forumi Kuq E Zi
Video humoristike Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Video humoristike Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Video humoristike Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Video humoristike Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sherre Femrash

   nga $EB@$TJ@N
8138430/6/2013, 00:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Goca me taka...

   nga $EB@$TJ@N
058313/3/2013, 16:45 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vidjo humoristike...

   nga $EB@$TJ@N
9117928/2/2013, 13:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

X Factor Albania aty ku njerzit len nam...

   nga $EB@$TJ@N
 ahahah emisioni me gallat qe ka shqiperia, qr sa veta kan len nam ktu ahaahah shifni vidjot...
671228/2/2013, 13:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Chuck Norris...

   nga $EB@$TJ@N
352021/12/2012, 23:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shakaja me e frikshme ne bot... (Vidjo)

   nga $EB@$TJ@N
05677/12/2012, 22:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja c’ndodh kur mashkulli nuk di te perdore prezervativin…! (Video)

   nga $EB@$TJ@N
05992/9/2012, 20:36 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni si reagon nje gomar me degjimin e nje trombe...

   nga $EB@$TJ@N
055824/8/2012, 22:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sherr ne Big Brodher

   nga $EB@$TJ@N
061612/5/2012, 18:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vidjo humoristike ne pergjithsi.

   nga $EB@$TJ@N
056312/5/2012, 18:15 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qesh mir kush qesh i fundit

   nga $EB@$TJ@N
066912/5/2012, 18:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aksidentet me te bukura

   nga $EB@$TJ@N
259112/5/2012, 18:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Humor sportiv - sherre ne fushe

   nga $EB@$TJ@N
063612/5/2012, 18:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sitë kaloni prej “in relationship” në “single” për 1 sekondë...

   nga $EB@$TJ@N
056229/4/2012, 01:30 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Macia qe sillet si qen...

   nga $EB@$TJ@N
053129/4/2012, 01:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Drama (Kamera e fsheht)

   nga $EB@$TJ@N
058129/4/2012, 01:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Video humoristike me kafsh...

   nga $EB@$TJ@N
166625/4/2012, 20:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [17]

  Mbrapsht në krye

Video humoristike Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi