Forumi Kuq E Zi
Foto Humoristike - Faqe 8 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto Humoristike - Faqe 8 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Foto Humoristike - Faqe 8 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto Humoristike - Faqe 8 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 8]


1Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Foto Humoristike 7/12/2012, 19:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Foto Humoristike - Faqe 8 YtEGx


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

211Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 28/10/2014, 15:59

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Humoristike - Faqe 8 10418904_1402491733306537_4253786280672836966_n

212Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 26/6/2015, 22:08

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Humoristike - Faqe 8 Gradient

213Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 3/3/2016, 08:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Humoristike - Faqe 8 Attachment

Foto Humoristike - Faqe 8 Attachment

Foto Humoristike - Faqe 8 1-image003


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

214Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 3/3/2016, 22:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Humoristike - Faqe 8 12647010


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

215Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 27/5/2016, 18:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Humoristike - Faqe 8 S1


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

216Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 27/5/2016, 18:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Humoristike - Faqe 8 Attachment


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

217Foto Humoristike - Faqe 8 Empty Re: Foto Humoristike 27/5/2016, 18:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Humoristike - Faqe 8 26744110


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons