Forumi Kuq E Zi
Biznesmeni shqiptar premton 1 milion euro shpërblim për fitore kundër Serbisë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Biznesmeni shqiptar premton 1 milion euro shpërblim për fitore kundër Serbisë Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Biznesmeni shqiptar premton 1 milion euro shpërblim për fitore kundër SerbisëBiznesmeni shqiptar premton 1 milion euro shpërblim për fitore kundër Serbisë Besnikbenz

Pas njoftimit se në ndeshjen Serbi - Shqipëri policia serbe do të arrestojë çdo tifoz që në duar mban simbole të kombëtares së Shqipërisë, një tifoz i flaktë i kombëtares Kuqezi ka bërë një ofertë bombastike.

Biznesmeni rugovas që jeton në Zvicër, Besnik Benz, ka ofruar 1 milion euro për fitoren e Shqipërisë në Beograd.

Benzi thotë të jetë thellë i prekur nga reagimi i një shteti të cilin, siç thotë ai, "e njeh bota për gjenocidin dhe masakrat që i ka bërë ndaj kombit tonë".

"Dhe sot, në vend që të ndjejë keqardhje për të, ata mundohen që edhe në sport të na kufizojnë që ta përkrahim kombëtaren tonë. Andaj, i prekur nga kjo, ofroj shpërblimin në vlerë prej 1 milion euro për fitoren e Kombëtares tonë dhe njëkohësisht ftoj edhe biznesmenët tjerë që ta përkrahin kombëtaren në ndeshje kundër serbëve", citon "Rugovapress" të ketë thënë Benzi.

Benzi në profilin e tij në Facebook, është këshilluar që të mos jep këso fjalësh pasi Shqipëria edhe mund të fitojë dhe mund t'ia kërkojnë më pas paratë, por ai ka thënë se "ua kam dhënë besën se do t'ua jap".

Benz është pronar i kompanisë tanimë të njohur, "Garage Benz Universel".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons