Forumi Kuq E Zi
Djelli Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Djelli Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

NASA thotë se Tokën e pret një ngjarje e rrallë astronomike gjatë nëntorit

   nga $EB@$TJ@N
0742prej Tue 21 Jul 2015, 21:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Parlajmërimi i NASA-s: Diellit po i ndodh diçka…

   nga $EB@$TJ@N
1514prej Fri 17 May 2013, 08:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dielli po zgjohet,le te presim pasojat ne te ardhmen

   nga $EB@$TJ@N
21167prej Thu 28 Feb 2013, 12:59 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Video NASA i një shpërthim i madh në Diell

   nga Vizitor
1849prej Thu 28 Feb 2013, 12:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpërthime të fuqishme diellore

   nga $EB@$TJ@N
1497prej Thu 28 Feb 2013, 12:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

NASA filmon tornadot e rralla mbi Diell (video)

   nga $EB@$TJ@N
1526prej Thu 28 Feb 2013, 12:57 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHFAQET NJË HYRJE MISTERIOZE TREKËNDORE NË DIELL, QË TRONDITI NASA-N

   nga $EB@$TJ@N
1656prej Thu 28 Feb 2013, 12:56 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DIELLI

   nga $EB@$TJ@N
1794prej Thu 28 Feb 2013, 12:55 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fuqia e “tërmeteve diellore”

   nga $EB@$TJ@N
1555prej Thu 28 Feb 2013, 12:52 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Termet i frikshem ne Diell !!!

   nga $EB@$TJ@N
1595prej Thu 28 Feb 2013, 12:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

FILMOHEN URAGANE TË FUQISHME DIELLORE

   nga $EB@$TJ@N
1449prej Thu 28 Feb 2013, 12:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell

   nga $EB@$TJ@N
1443prej Thu 28 Feb 2013, 12:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dielli na e “bën me sy”, si për të treguar se fundi i botës ishte një keqkuptim

   nga $EB@$TJ@N
1504prej Thu 28 Feb 2013, 12:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [13]

  Mbrapsht në krye

Djelli Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi