Forumi Kuq E Zi
Barcaleta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Barcaleta Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Barcaleta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Barcaleta Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcaleta

 [ 1, 2, ... , 4, 5 ] nga luani
13267288/1/2020, 00:29 nga Erjon Cakrri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KembEt |E| Medhaja

   nga Soni
 Kembet e Djalit
0132826/1/2019, 19:09 nga Soni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Filozofi dhe inxhinieri

   nga $EB@$TJ@N
086429/12/2013, 19:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Peshkimi

   nga $EB@$TJ@N
07023/12/2013, 16:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Birra permban hormone femerore

   nga $EB@$TJ@N
07151/12/2013, 21:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcaleta +18 vjec

 [ 1, 2, 3, 4 ] nga $EB@$TJ@N
108837830/10/2013, 19:22 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ku esht Zoti?

   nga $EB@$TJ@N
173720/7/2013, 09:14 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Brunoja e bjondina.

   nga luani
 Brunoja dhe bjondina
270820/7/2013, 09:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vajza te mjeku.

   nga luani
273320/7/2013, 09:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje keqkuptim i vogel ke gjinekologu

   nga $EB@$TJ@N
1106526/6/2013, 18:28 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tarzani dhe cobani

   nga $EB@$TJ@N
367425/4/2013, 21:51 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Per vrap nga parku

   nga $EB@$TJ@N
161619/4/2013, 13:57 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Klienti dhe shitsja...

   nga luani
16752/4/2013, 18:29 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pushkini ne gjiro.

   nga luani
16252/4/2013, 18:28 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Krushka dhe krushqit ...

   nga luani
393028/3/2013, 17:14 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lepuri ,breshka dhe zagari.Nje dite prej ditesdh

   nga luani
174123/3/2013, 16:38 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Emigranti ne shtepin publike...

   nga luani
174422/3/2013, 05:54 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Poezi humoristike...

   nga $EB@$TJ@N
23249321/3/2013, 23:38 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kepucet prej letre...

   nga luani
162419/3/2013, 22:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Hajde ne dreqolle...

   nga luani
167619/3/2013, 17:43 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dreka...

   nga luani
176216/3/2013, 06:03 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vozitsi dhe polici...

   nga luani
161016/3/2013, 06:02 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rrefimin

   nga luani
185916/3/2013, 06:01 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Katundari ne qytet.

   nga luani
17435/3/2013, 07:14 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Refugjati

   nga $EB@$TJ@N
16495/3/2013, 07:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

APARTAMENTI ME QERA

   nga $EB@$TJ@N
16635/3/2013, 07:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcaleta

 [ 1, 2, ... , 12, 13 ] nga $EB@$TJ@N
37263025/3/2013, 07:12 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ushtari

   nga luani
171128/2/2013, 13:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

GJETHJA E FUNDIT

   nga luani
157128/2/2013, 13:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Testi

   nga $EB@$TJ@N
164328/2/2013, 13:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Justifikim i Burrit

   nga $EB@$TJ@N
156410/2/2013, 14:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Prezantim. :gaga:

   nga E Sinqerta
56474/2/2013, 21:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Thenie ballkanike

   nga E Sinqerta
06514/2/2013, 05:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcaleta per bjondet !

   nga E Sinqerta
238244/2/2013, 05:57 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

50 batutat më të bukura të politikanëve shqiptarë

   nga E Sinqerta
06234/2/2013, 05:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcaleta me gjirokastit...

   nga $EB@$TJ@N
4105028/1/2013, 06:27 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pyetje “qesharake” që vazhdojmë t’i bëjmë çdo ditë…

   nga $EB@$TJ@N
393527/1/2013, 17:07 nga eralda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Suksesi eshte...

   nga $EB@$TJ@N
580127/1/2013, 16:01 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mesuesja dhe Beni

   nga $EB@$TJ@N
286927/1/2013, 15:59 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dy burrat

   nga $EB@$TJ@N
582627/1/2013, 15:56 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

MEMEDHEU

   nga $EB@$TJ@N
188027/1/2013, 15:55 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kanuni i Facebook

   nga $EB@$TJ@N
180727/1/2013, 15:54 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

polici dhe hajduti

   nga $EB@$TJ@N
296225/1/2013, 15:10 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Roboti qe zbulonte kur njerezit genjenin...

   nga $EB@$TJ@N
369925/1/2013, 15:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vargje me humor...

   nga $EB@$TJ@N
796025/1/2013, 15:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rregullat e matematikes...

   nga $EB@$TJ@N
176025/1/2013, 14:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [46]

  Mbrapsht në krye

Barcaleta Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Moderatorët : Administrator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi