Forumi Kuq E Zi
Parapsikologjia Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Parapsikologjia Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aplikimi i hipnozes ne mjekesi

   nga $EB@$TJ@N
0828prej Fri 28 Mar 2014, 19:38 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Limitet e mendjes njerëzore 2

   nga E Sinqerta
0579prej Tue 04 Mar 2014, 19:12 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Limitet e mendjes njerëzore

   nga E Sinqerta
0551prej Tue 04 Mar 2014, 19:11 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Telepatia!

   nga $EB@$TJ@N
0632prej Sun 29 Dec 2013, 18:42 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kontrolli i mendjes

   nga $EB@$TJ@N
0611prej Sun 29 Dec 2013, 18:39 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

EKSPERIENCA JASHTË-TRUPIT

   nga $EB@$TJ@N
0396prej Sun 02 Dec 2012, 13:00 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [6]

  Mbrapsht në krye

Parapsikologjia Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi