Forumi Kuq E Zi
Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori


Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori 653001__original

Është folur shpesh për një teori të tillë, por ende nuk ka ndodhur asgjë e parashikuar. Planeti Nibiru është artikuluar shpesh se do të përlaset me Tokë, dhe për pasojë planeti ynë do të shkatërrohet plotësisht.

David Meade, një teoricien i njohur i konspiracionit, planeti Nibiru, i njohur si “Planet X” do të shfaqet në horizont dhe do të bjerë në kontakt me Tokën.

Sipas tij përplasja do të fillojë më 21 gusht 2017, dhe pas një muaji do të godasë Tokën duke e shkatërruar. Data që ai ka parashikuar është 23 shtator 2017.

Pra, në thelb, ai beson në teoritë në Bibël, prandaj thotë se eklipsimi i ardhshëm diellor, më 21 gusht, do të shënojë fillimin e ditës së dënimeve.

Më parë Meade kishte thënë se planeti do të godiste Tokën në muajin tetor, por përsëri, ai propozon datën 23 shtator.

Ndërkohë, NASA nuk ka komentuar pretendimin e Meade. Megjithatë, më parë në vitin 2012 NASA kishte thënë se pretendime të tilla nuk kanë bazë faktike. /k.k/noa.al


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons