Forumi Kuq E Zi
Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet

Yjet … Ata janë të bukur dhe ftues … Kur shikoni në qiellin e ndritshëm, ju doni të besoni në diçka të mirë, të mrekullueshme, të shkëlqyer …

A doni të zhyteni në një përrallë?

Ju tani do të keni një mundësi madhështore. Shikoni qiellin e ndritshëm, bëni një dëshirë dhe zgjidhni një nga yjet.

Secili prej tyre është magjik dhe ka vlerën e tij.

Zgjidhni!

Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet Ylli10Ylli 1

Arma juaj kryesore është besimi.

Nëse vërtet dëshironi diçka, atëherë nuk tërhiqeni.

Kjo është arsyeja pse dëshira juaj do të realizohet së shpejti, por në një formë të vërtetë të papritur.

Ylli 2

Ju e dini plotësisht mirë se për të marrë diçka, duhet të bëni një përpjekje për pjesën tuaj. Mos e lini këtë përpjekje dhe merrni atë që dëshironi.

Është shumë afër.

Ylli 3

Gjithmonë mendoni me shumë kujdes gjestin ose nismën që do të merrni përsipër si zgjedhje.

Në fund të fundit, fati nuk është ende gati për t’ju dhënë këtë.

Por nëse jeni i sigurt për zgjedhjen tuaj, atëherë do të keni një shans të mirë që dëshira juaj të bëhet e vërtetë.

Ylli 4

Mos harroni se një mik është gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar.

Kushtoi vëmendje të veçantë miqësive të vjetra.

Është dikush nga miqtë apo të njohurit e vjetër që do t’ju ndihmojë të realizoni ëndrrat tuaja.

Ylli 5

Që tani e tutje mirësia juaj do t’ju çojë në sukses. Dëshira juaj do të përmbushet këtë vit.

Ylli 6

Është koha për të vepruar! Në fund të fundit, siç thotë thënia:

“Nëse doni të fitoni lotari, së pari duhet të blini një biletë lotarie”.

Mos kini frikë! Ju do të keni sukses!

Ylli 7

Për ta bërë dëshirën tuaj të bëhet një realitet, duhet të bëni një përpjekje. Fati dëshiron të verifikojë nëse jeni të denjë për dhuratat e tij.

Por nëse mund të toleroni pak, atëherë dëshira do të realizohet me çdo mjet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons