Forumi Kuq E Zi
Çfarë thotë muaji i lindjes për jetën tuaj seksuale Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Çfarë thotë muaji i lindjes për jetën tuaj seksuale Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Çfarë thotë muaji i lindjes për jetën tuaj seksuale


Ndoshta e dije ose ndoshta jo, por muaji yt i lindjes ka lidhje me aktivitetin seksual.

Dhjetor
Nëse ke lindur në dhjetor, jeta jote seksuale mund të jetë ndër më të bukurat. Je shumë krijues/e nëse dikush vërtet të intereson, adhuron të provosh gjëra të reja dhe argëtohesh gjithmonë në krevat. Për këtë partneri ju dashuron çmendurisht dhe nuk lodhet kurrë me ju.Nëntor
Nëse ke lindur në Nëntor, jeta jote seksuale është larg të qenit konvencionale. Në aspektin pozitiv, kuptohet! Adhuron të jesh e “pushtuar” nga partneri, adhuron kur ndjen se ai ka kontrollin absolut të trupit tënd, adhuron shumë të provosh gjëra të reja, e herë pas here në mënyrën tënde të jesh “posesive”.


Tetor
Nëse ke lindur në Tetor, jeta jote seksuale është shumë e bukur dhe relaksuese. Nuk je nga ato persona që nxiton për t’i bërë gjërat, e që në fund bëjnë pak dhe i bëjnë keq. Keni shumë durim dhe do që edhe partneri yt të jetë i kënaqur.Shtator
Nëse ke lindur në Shtator, jeta jote seksuale është një ndër gjërat më të bukura të këtij planeti. Je një person shumë pasionant, e kur dashuron dikë e dashuron me të vërtetë. Je nga ato persona që të përfundosh në krevat me partnerin duhet ta ndjesh me të vërtetë. Je shumë e kujdesshme për nevojat e partnerit dhe dëshiron ta kënaqësh. Kushdo do ta donte pranë tij dikë të tillë!


Gusht
Nëse ke lindur në Gusht, jeta jote seksuale mund të jetë edhe një kaos i vërtetë. Je shumë bujare me partnerin, por shpesh e më shumë dëshirë tregohesh shumë egoiste. Urren të të thonë çfarë të bësh në krevat dhe në të njëjtën kohë adhuron të suprizosh partnerin. Në çdo rast adhuron të jesh në qendër të vëmendjes.Korrik
Nëse ke lindur në Korrik, jeta jote seksuale është mjaftueshëm e kënaqshme. Provon emocione shumë të forta falë lidhjes që ke me partnerin, je shumë besnike, e adhuron të kënaqësh partnerin në të njëjtën mënyrë siç bën ai me ty.


Mars
Nëse ke lindur në Mars, jeta jote seksuale është një nga eksperiencat shpirtërore më të bukura që mund të ndodhë. Më tepër se kontaktin fizik adhuroni atë ndjesi që krijohet kur jeni në krevat së bashku. Nuk keni të krahasuar me ato që quhen çifte “normale”.Shkurt
Nëse ke lindur në Shkurt, jeta jote seksuale është mjaftueshëm aventureske. Je shumë pasionante me përsonin që dashuron, edhe pse shpesh shfaqesh si e tërhequr. Je një person që adhuron të eksperimentojë gjëra të reja dhe që e thotë lirshëm se çfarë pëlqen.


Janar
Nëse ke lindur në Janar, jeta jote seksuale është mjaftueshëm e zjarrtë. Je një person këmbëngulës dhe adhuron të qëndrosh pranë partnerit. Shpesh dhe me shumë dëshirë sugjeron të bëni gjëra të reja në krevat, madje insiston shumë që partneri të pranojë të bëni ato gjëra të “çuditshme”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons