Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Fenomene Paranormale

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mistika


Mistika ka të bëjë me hyjnoren dhe është gjithnjë diçka më shumë sesa mund të thuhet për të. Thjesht, misticizmi është një preokupim me Zotin ose me hyjnoren brenda vetes tonë.
79198Miti i gruas Papë
Mon 15 Jul 2013, 14:22
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Astrologjia


Ktu ne kte kategori do te gjeni gjithck qe ka te bej me astrologjin, per te gjith ju qe pelqeni horoskopin ky esht vendi i duhru...
57159avatarFrikërat e fshehta s...
Fri 24 Jun 2016, 21:10
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

UFOt


Ufot tashme pothuajse e gjith bota e di qe ata egzistojn, por qeverit akoma na e mbajn te fsheht kte fenomen kaq misterioz, pra ne kte kategori do te gjeni vetem informacione qe kan te bejn me alienet...
128153avatarAlienët janë zbuluar...
Thu 26 Oct 2017, 18:38
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mistere


Gjithcka qe ka te bej me misteret do te postohet ne kte kategori, te apasionuarit pas gjerave misterioze ktu kan rubriken e duhur per te vizituar...
297329avatarDhjetë fenomene para...
Tue 08 Mar 2016, 19:21
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse 1967 është viti më paranormal në historinë e njerëzimit

   nga $EB@$TJ@N
0686prej Mon 21 Sep 2015, 15:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fantazma e Fisherit

   nga $EB@$TJ@N
0717prej Sun 23 Aug 2015, 14:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur

   nga $EB@$TJ@N
0514prej Sun 03 May 2015, 16:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim

   nga $EB@$TJ@N
0410prej Mon 07 Jul 2014, 20:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vdekja vjen kur të dyja anët e fytyrës bëhen simetrike

   nga E Sinqerta
1426prej Sat 01 Mar 2014, 20:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse të vdekurit vijnë në ëndrrat tona?

   nga $EB@$TJ@N
1496prej Sat 01 Mar 2014, 15:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Duart leshatore

   nga $EB@$TJ@N
0439prej Sun 23 Feb 2014, 13:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vampiri i Croglin Grange

   nga $EB@$TJ@N
0496prej Sun 23 Feb 2014, 13:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Funerale fantazmash

   nga $EB@$TJ@N
0455prej Sun 23 Feb 2014, 13:29 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shtëpia e mallkuar

   nga $EB@$TJ@N
0490prej Wed 27 Nov 2013, 20:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kur Vdekja te Lajmeron

   nga $EB@$TJ@N
0523prej Tue 05 Nov 2013, 20:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse dikur njerëzit kanë jetuar 900 vjet ?!

   nga $EB@$TJ@N
1783prej Sun 29 Sep 2013, 14:16 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne cilin Muaj keni Lindur???

   nga $EB@$TJ@N
7759prej Fri 27 Sep 2013, 19:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Luftërat më të çuditshme të botës

   nga $EB@$TJ@N
1506prej Thu 26 Sep 2013, 07:37 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ngjarjet të çuditshme në sytë e atyre që i përjetuan

   nga $EB@$TJ@N
1683prej Thu 26 Sep 2013, 07:26 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mallkimet më të famshme në histori

   nga $EB@$TJ@N
1652prej Thu 26 Sep 2013, 07:24 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja vëndet më të frikshme në botë.

   nga $EB@$TJ@N
11239prej Thu 26 Sep 2013, 07:21 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Anglia dosjet ufo

   nga $EB@$TJ@N
2755prej Thu 26 Sep 2013, 07:17 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Medjugorje

   nga $EB@$TJ@N
1657prej Thu 26 Sep 2013, 07:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të vërtetat përvëluese të fshatit misterioz

   nga $EB@$TJ@N
1828prej Thu 26 Sep 2013, 07:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mesi i botes-Zbulime ne ekuador

   nga $EB@$TJ@N
1703prej Thu 26 Sep 2013, 07:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PËRJETIM I PËRSËRITUR -DUKURIA DEJA-VU (pjesa e parë)

   nga $EB@$TJ@N
1548prej Thu 26 Sep 2013, 07:05 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PËRJETIM I PËRSËRITUR -DUKURIA DEJA-VU (pjesa e dytë)

   nga $EB@$TJ@N
1474prej Thu 26 Sep 2013, 07:04 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit

   nga $EB@$TJ@N
1908prej Tue 24 Sep 2013, 07:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

TELEPATIA...

   nga $EB@$TJ@N
1459prej Tue 24 Sep 2013, 07:41 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne pritje te kontaktit me alienet

   nga $EB@$TJ@N
3547prej Tue 24 Sep 2013, 07:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Piramida misterioze nenujore

   nga $EB@$TJ@N
2613prej Tue 24 Sep 2013, 07:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Trekendeshi i Bermudes.

   nga $EB@$TJ@N
31567prej Sun 22 Sep 2013, 09:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ligji i Tërheqjes: Supozo atë që dëshiron...

   nga $EB@$TJ@N
2780prej Sun 22 Sep 2013, 09:30 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Krijesa e cuditshme...

   nga $EB@$TJ@N
4514prej Sun 22 Sep 2013, 09:25 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Teoria Konspirative

   nga $EB@$TJ@N
91612prej Sun 22 Sep 2013, 09:23 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Diagnoza e syrit

   nga $EB@$TJ@N
1662prej Sun 22 Sep 2013, 09:18 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Koinçidenca... ?

   nga $EB@$TJ@N
9552prej Sun 22 Sep 2013, 09:15 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Parapsikologjia (fenomenet paranormale)

   nga $EB@$TJ@N
3599prej Sat 21 Sep 2013, 14:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Koha eshte nje iluzion.

   nga $EB@$TJ@N
2603prej Sat 21 Sep 2013, 14:28 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rrathët në Grurë ose Crop Circle

   nga $EB@$TJ@N
1908prej Fri 20 Sep 2013, 08:06 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë janë Fenomenet Paranormale ?

   nga $EB@$TJ@N
4643prej Fri 20 Sep 2013, 08:05 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sekretet e femijes mumje

   nga $EB@$TJ@N
1477prej Fri 20 Sep 2013, 07:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjyqi i Shtrigave te Salemit, fantazmat e tyre jetojne akoma!

   nga $EB@$TJ@N
1396prej Fri 20 Sep 2013, 07:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Monte Cristo- Australi,dhe vdekjet tragjike te ndodhura aty

   nga $EB@$TJ@N
2429prej Fri 20 Sep 2013, 07:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Telepatia; fenomen paranormal apo fenomen normal?

   nga $EB@$TJ@N
3401prej Fri 20 Sep 2013, 07:46 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpirti i mamase se vdekur eshte ende ne shtepi

   nga $EB@$TJ@N
3438prej Fri 20 Sep 2013, 07:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vampiri i Highgate

   nga $EB@$TJ@N
1531prej Fri 20 Sep 2013, 07:37 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zëra nga ferri? Audio dokument nga 14 klm në nëntokë, kujdes është e frikshme! (video)

   nga $EB@$TJ@N
1472prej Fri 13 Sep 2013, 04:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fotografohen fantazmat e ushtuarve të luftës së II botërore!!!

   nga $EB@$TJ@N
1376prej Fri 13 Sep 2013, 04:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tuneli i mallkuar, ku ulërimat tmerrojnë kalimtarët!

   nga $EB@$TJ@N
1353prej Fri 13 Sep 2013, 04:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video)

   nga $EB@$TJ@N
1367prej Fri 13 Sep 2013, 04:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

"Fantazma e Dritareve" tmerron fshataret. Varin bluza te kuqe jashte shtepive per ta mbajtur larg.

   nga $EB@$TJ@N
1352prej Fri 13 Sep 2013, 04:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tmerri vetë…Vdiq, shkoi në botën tjetër, u kthye dhe pikturoi ato që pa! (video)

   nga $EB@$TJ@N
1394prej Fri 13 Sep 2013, 04:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarrë futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video)

   nga $EB@$TJ@N
1382prej Wed 11 Sep 2013, 14:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Faqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi