Forumi Kuq E Zi
Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur

Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur 20150510

Një femër po hulumtonte me ekipin e saj në një spital të braktisur kur para tyre u shfaq siç thuhet, fantazma e një doktori.

Jamie-Leigh Brown, 21-vjeçare, ishte duke ecur nëpër korridoret e spitalit St Thomas në Stockport – kur bëri një fotografi.

Ajo nuk e shikoi fotografinë menjëherë ndërsa shoqet e saj ishin të shqetësuara pasi në fotografi shihej një njeri mantel bardhë.

“Shumë jam frikësuar. Ai qëndronte para derës së liftit. Ishte e tmerrshme dhe ne vazhdimisht dëgjonim zëra”, ka thënë ajo për The Sun.

“Ne dëgjonim zëra pas nesh, zhurmë të hapave, por nuk shihnim asgjë”.

Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur 20150502145152176646

Fantazma e një doktori shfaqet në spitalin e braktisur 20150502145139126


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons