Forumi Kuq E Zi
Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video) Turqi-300x225
U tmerruan banorët e një fshati të vogël turk që ndodhet në brigjet e Detit të Zi.

Shkaku, ishte një dritë e fuqishme e mistershme e cila u shoqërua me një zhurmë të tmerrshme.
Madje, pas zhurmës banorët ndjen dhen një lëkundje të vogël, gjë e cila shtoi edhe më shumë shqetësimin e tyre.


Pas disa orësh tension dhe paniku, autoritet qetësuan banorët duke u njoftuar atyre se zhurma dhe drita ishte pasoje rënies së një meteoriti në Detin e zi!
Sipas tyre, ky meteorit përbënte pjesë “shiut” të meteoritëve Geminids që pritej të rrëzoheshin mbrëmjen e shkuar.


Ndiqni vidjot me posht...

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e cuditshme dritheruse


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons