Forumi Kuq E Zi
Vampiri i Croglin Grange Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vampiri i Croglin Grange Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Vampiri i Croglin Grange Empty Vampiri i Croglin Grange prej Sun 23 Feb 2014, 13:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vampiri i Croglin Grange

Vampiri i Croglin Grange 811

Croglin Grange ishte shtepia e familjes Fisher ne Cumbria, Angli. Per shekuj shtepia ka mbajtur kete emer dhe perdorej per pushimet verore nga dy djemte e familjes dhe motra e tyre, Amelia. Nje nate vere, Amelia sheh nga dritarja e dhomes dy drita te bardha ne varrezat aty prane, qe dukej se ishin drejtuar per tek ajo. Ato ndricuan neper shtepi, mbi varreza dhe ne teritorrin aty prane. Papritur, nje fytyre u shfaq ne dritaren e saj, te cilen ajo e pershkroi “kafe, me sy te zjarrte”. Ai kishte nje dore te perberbere vetem nga kockat, me te cilen arriti te gervishte dritarenn derisa t’i lejonte vetes te hynte brenda. Ai e sulmoi Amelian, britmat e se ciles sollen menjehere ne dhome vellezerit e saj. Me pas, ai u largua perseri nga dritarja.
Vitin tjeter, e njejta krijese rikthehet per vizite, por kesaj here djemte e qellojne me arme zjarri. Krijesa perseri arriti t’ia mbathte. Diten tjeter, djemte shkojne ne varreza per te gjetur prova dhe per te zbardhur situaten, dhe pane nje varreze te mbushur me arkivole te thyer, dhe cfare kishte neper to, ishin shperndare ne menyre macabre gjate gjithe territorit. Por vetem nje arkivol kishte mbetur i paprekur. Pasi hapen arkivolin, aty shtrihej burri qe kishte sulmuar motren e tyre. Duke besuar se kishin te benin me nje vampir, djemte i vune flaken arkivolit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons