Forumi Kuq E Zi
Krijesa e cuditshme... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Krijesa e cuditshme... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Krijesa e cuditshme... Empty Krijesa e cuditshme... prej Thu 19 May 2011, 19:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbulimi i një kafshe të re ka shkaktuar frikë dhe konfuzion në Panama. Kjo bishë me lëkurë të lëmuar dhe fizik të çuditshëm këmbë e krahë të gjatë është pikasur jashtë një shpelle në Cerro Azul në qytetin e Panamasë. Kafsha është zvaritur drejt një grupi fëmijësh, por këta të fundit të frikësuar e sulmuan atë me sende të forta dhe më pas hodhën trupin në ujë. Ata fotografuan kafshën dhe i hodhën pamjet në internet. Shkencëtarët janë mbërthyer nga kjo enigmë, është alien apo një kafshë mutante?
Krijesa e cuditshme... Index.php?action=dlattach;topic=8487


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Krijesa e cuditshme... Empty Re: Krijesa e cuditshme... prej Sun 22 Sep 2013, 09:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Krijesa e cuditshme... Empty Re: Krijesa e cuditshme... prej Sun 22 Sep 2013, 09:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Krijesa e cuditshme... Empty Re: Krijesa e cuditshme... prej Sun 22 Sep 2013, 09:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Krijesa e cuditshme... Empty Re: Krijesa e cuditshme... prej Sun 22 Sep 2013, 09:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons