Forumi Kuq E Zi
Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim 10501914_889165671094855_2436237971689598960_n
Shpirti i gjyshes bëri selfie në telefonin tim


Trendin e fotografive ‘selfiet’ e ka ngitë në një nivel tjetër, gjyshja që ‘ka ardhur nga bota tjetër’.
Kur Gina Mihai kur e ka hapur telefonin, ka parë ‘selfien’ e gjyshes së saj të vdekur para tre vitesh.

Gruaja 34 vjeç është befasuar kur në telefon, ka parë portretin e gjyshes, që në qafe kishte një gjarpër.

Ajo ka shkuar tek një falltare për të shpjeguar këtë ndodhi, duke marrë një përgjigje interesante.

“Gjyshja jote është duke u ndëshkuar në botën tjetër, për ndonjë mëkat që ka bërë në jetë” ka thënë falltarja, duke shpjeguar gjarprin që e ka në qafë.

Zonja Mihai që jeton në Churesti të Rumanisë, nuk ka shkuar asnjëherë të vizitoj varrin e gjyshes dhe beson se ‘kjo është një paralajmërim për të’.

Në traditën e rumune, të gjallët shkojnë tek varret dhe dërgojnë ushqime për shpirtin e të vdekurve, po ajo nuk kishte dërguar ndonjëherë diçka tek varri gjyshes.

“Isha duke përgatitur drekën dhe telefonin e pata në xhep” ka thënë Mihai, e cila ka shtuar se sapo ka hapur telefonin, e ka parë gjyshen.

Prifti i qytetit Churesti, ka thënë se e gjithë familja duhet të luten për shpirtin e saj dhe të agjërojnë për 40 ditë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons