Forumi Kuq E Zi
Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarrë futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarrë futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarrë futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video) Fufbol10
Është e paimagjinueshme…!
Kurrë në të shkuarën nuk kemi parë një gjë të ngjashme!

Padyshim që fjalët që të përshkruash këtë video nuk mund të lidhen… ashtu siç demoni lidhi dhe tërhoqi këtë futbollist!

Ajo që mund t’ju themi me plot bindjen është se video është 100% reale dhe ajo vërtet të tmerron me skenën e saj!
Demoni tërheq duke ulur e ngritur në ajër futbollistin, ndërsa bashkëlojtarët e tij nxitojnë ta arrijnë atë për ta ndalur dhe njëkohësisht tmerrohen nga skena./alb-observer/
Kujdes, nuk këshillohet për persona delikatë!

Për më shumë në videon që vijon:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
cudi smngjanka si demon po si njeri e tmerrshme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons