Forumi Kuq E Zi
Funerale fantazmash Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Funerale fantazmash Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Funerale fantazmash Empty Funerale fantazmash prej Sun 23 Feb 2014, 13:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Funerale fantazmash

Funerale fantazmash 712

Tradita e funeraleve te fantazmave daton te pakten ne shekullin e 17-te. Kur udheton neper zona te qeta, shfaqje te proceseve funerale shihen nga njerezit qe jane ne rrezik vdekjeje. Keto funerale, nuk jane thjesht vizione te dyshimte, por jane te shoqruar edhe nga tinguj lidhur me varrimin, sit e qara, te uluritura dhe zhurme lopatash qe punojne per te hapur vendin e varrimit. Kjo eshte sigurisht dicka qe askush nuk do ta perjetoje ne mes te nates kur udheton ne nje rruge boshe. Mirepo te gjitha keto raste, nuk kane asnje shpjegim me baze faktesh.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons