Forumi Kuq E Zi
Ne cilin Muaj keni Lindur??? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ne cilin Muaj keni Lindur??? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Thu 19 May 2011, 18:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jeni se çfarë karakteri keni sipas muajit qe keni lindur,,,apo ju intereson për partnerin te dini se cfar karakteri mundet te kete ne baze te muajtit qe ka lindur!


Janar:
Terheqes.I pelqen te vishet mirë.Merzitet lehte.Rralle i tregon emocionet.Tip i ndjeshem.Realinst.Kokeforte.

Shkurt:
Mendime abstrakte.I pelqen realiteti dhe abstraktja.Intelegjent dhe i menqur.Personalitet nderrues.Atraktiv.Me seksi nga te gjithë.Temperament.Te qete,te turpshem dhe te thjeshte.Te sinqerte dhe besnik.I/e vendosur për t'i arritur qellimet.I pelqen liria.Rebelohet kur te kete kufizime.I pelqen agresiviteti.Teper i ndieshem dhe lendohet lehte.Nervozohet lehte por nuk e tregon.Nuk i pelqejne gjerat e panevojshme.I pelqen te beje miq por rralle e tregon publikisht. Guximtare dhe kokeforte.Ambicioz.Realizon enderrat dhe shpresat.I pelqen argetimi dhe kenaqesia.Romantik për brenda por jo edhe jashte.Besimtar dhe paksa i krisur.Mundohet te mesoje qe ti tregoje ndjenjat.

Mars:
Personalitet atraktiv.Seksi.Paksa te turpshem dhe te rezervuar.Te fshehte.Natyrisht i/e sinqerte,zemermire dhe plot mirekuptim.I pelqen paqja dhe qetesia.E ndjeshme ndaj te tjereve.Puthes i shkelqyeshem.Nervozohet lehte.I besueshem.Cmon vlerat dhe kthene miresine.Veshtire tregon emocionet.Ka tendenca t'ju permbahet ndjenjave.Veshtrues dhe vleresues i te tjereve.

Prill:
Elegant dhe i gatshemn për kompromis.Qesharak dhe humoristik.Kokeforte.Bisedues i madh.I qete dhe i permbajtur.I mirë dhe perkrahes.Besnik.Punon mirë me te tjeret.Plot vetbesim.I ndjeshem.qendrim pozitiv.Ka kujtese te mirë.I mencur dhe cmon idete e te tjereve.I pelqen te kerkoje informata.Ne gjendje te permiresoje qejfin e te tjereve dhe/ose ti beje ata te qeshin.Ne gjendje te motivoje te tjeret dhe vetveten.I pelqejne sportet,muzika kenaqesia dhe udhetimet.

Maj:
Kokeforte dhe zemerngushte.I vendosur dhe i motivuar lart.Mendjekthjellet.Zemerohet lejte .I terheqe te tjeret dhe i pelqen vemendja.Ka ndjenja te thella.I bukur fizikisht dhe mentalisht.Ka qendrim te forte.Nuk ka nevoje për motivim.Paksa i terhequr parball gjinise se kundert.I pelqen te enderroje.Plot mirkuptim.Ka imagjinate te zhvilluar.Gjendje te mirë fizike.I pelqejne literatura dhe artet.Nuk i pelqen te jete ne shtepi.Nuk i pelqen te kete shumë femije.Punon shumë.

Qershor:
Keni personalitetin me te mirë dhe është kenaqesi te jesh prane jush.Ju pelqen te beni miq te rinj dhe te dilni.Jeni flirt i shkelqyeshem dhe me siguri keni një partner shumë atraktiv.I besueshem.

Korrik:
Kenaqesi te jesh me te.Mban fshehtesi.I veshtire te kuptohet.I qete pos nese eksitohet apo tensionohet. është krenar për vetveten.Ka reputacion.I sinqerte.Brengoset për ndjenjat e njerzve.Miqesor.lehte ti afrohesh.Temperament dhe i paparashikueshem.Lendohet lehte.Nuk hakmerret.I udheheqe tjeret fizikisht dhe mentalisht.I kujdesesshem dhe i dashur.Kujdeset për te tjeret me respekt.

Gusht:
Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.shumë hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.

Shtator:
Atraktiv dhe dinamik.Vendimtar dhe i ngutshem,,,mirpo shpesh pendohet.Atraktiv dhe i kujdesshem ndaj vetvetes.Mentalitet te forte.I pelqen vemnedja.Diplomatik.I kujdesshem dhe zgjedhes i problemeve te huaja.Trim qe nuk frigohet.Avanturist.I dashur dhe i kujdesshem.Zemermire.Ne shumicen e rasteve ka shumë miq.Kenaqet me te berit dashuri.Emocional.I nguteshem.Nganjehere seksi ne një menyre qe vetem i dashuri mund ta kuptoje.

Tetor:
I pelqen te flase.I do ata qe e duan.I pelqen ti vendose gjerat ne qender te vemendjes.I bukur perbrenda dhe fizikisht.Genjen por nuk shtiret.Nervozohet shpesh.Iu kushton kujdes te madh miqve.Gjithmone krijon miq te rinj.Lendohet lehte mirpo edhe sherohet lehte.Enderrimtar.Nuk kujdeset qe ti kontrolloje ndjenjat.I paparashikueshem.shumë i menqur,,,mirpo definitivisht me i lezetshmi dhe me seksi nga te gjithë qe e rrethojne.

Nentor:
I besueshem dhe besnik.shumë pasionant dhe i rrezikshem.Di te jete i eger kohë pas kohë.Di se si te kenaqet.Seksi dhe misterioz. Te gjithë terhiqen nga personaliteti i bukur perbrenda dhe jashte sikurse edhe pavarsia e tij/saj.Lozonjar mirpo ka fshehtesi.shumë emocional dhe temperamert kohë pas kohë.Takohet pa problem me njerez te rinje dhe krijon grupe shoqerore shumë lehte.I pafrike dhe i pavarur.Verehet ne turme.shumë i menqur.Ne pergjithsi meshkujt me te njohur kane lindur ne kete muaj. Nese iu ndodhe ndonjehere te filloni lidhjen me dikene qe ka lindur ne kete muaj,,,mbajeni me ngulim pasi qe jane shumë te rrale!!!

Dhjetor:
Kjo thjeshte don te thote qe jeni personi me i bukur qe ekziston.Me i bukur se te gjithë ata te mujave te tjere.Besnik dhe zemermire.Garues ne çdo gje.Aktiv ne lojera dhe gara.I padurim dhe i nguteshem.Ambicioz.I thejshte për te biseduar,edhe pse veshtire te kuptohet...Ndikohet lehte me butesi.Foles i embel dhe i kujdesshem.Ka shumë ide.Ka mendje aktive.Qesharak dhe humorist.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Sat 21 May 2011, 09:23

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Gusht:
Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.shumë hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.

3Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Sat 21 May 2011, 10:33

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Shkurt:
Mendime abstrakte.I pelqen realiteti dhe abstraktja.Intelegjent dhe i menqur.Personalitet nderrues.Atraktiv.Me seksi nga te gjithë.Temperament.Te qete,te turpshem dhe te thjeshte.Te sinqerte dhe besnik.I/e vendosur për t'i arritur qellimet.I pelqen liria.Rebelohet kur te kete kufizime.I pelqen agresiviteti.Teper i ndieshem dhe lendohet lehte.Nervozohet lehte por nuk e tregon.Nuk i pelqejne gjerat e panevojshme.I pelqen te beje miq por rralle e tregon publikisht. Guximtare dhe kokeforte.Ambicioz.Realizon enderrat dhe shpresat.I pelqen argetimi dhe kenaqesia.Romantik për brenda por jo edhe jashte.Besimtar dhe paksa i krisur.Mundohet te mesoje qe ti tregoje ndjenjat.

4Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Sat 21 May 2011, 11:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gusht:
Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.shumë hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Sat 21 May 2011, 11:25

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Sebastjan shkruajti:Gusht:
Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.shumë hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.
pak a shume edhe une keshtu te kam psikologjisur

6Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Sat 21 May 2011, 11:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
tani e pash un qeka e sakt fjal per fjal ueee.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Thu 26 Sep 2013, 07:10

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Korrik:
Kenaqesi te jesh me te.Mban fshehtesi.I veshtire te kuptohet.I qete pos nese eksitohet apo tensionohet. është krenar për vetveten.Ka reputacion.I sinqerte.Brengoset për ndjenjat e njerzve.Miqesor.lehte ti afrohesh.Temperament dhe i paparashikueshem.Lendohet lehte.Nuk hakmerret.I udheheqe tjeret fizikisht dhe mentalisht.I kujdesesshem dhe i dashur.Kujdeset për te tjeret me respekt.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Ne cilin Muaj keni Lindur??? Empty Re: Ne cilin Muaj keni Lindur??? prej Fri 27 Sep 2013, 19:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gusht: 
Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.shumë hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur. 


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons