Forumi Kuq E Zi
Duart leshatore Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Duart leshatore Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Duart leshatore Empty Duart leshatore prej Sun 23 Feb 2014, 13:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Duart leshatore

Duart leshatore 1011

Ne vitet 1920, nje seri aksidentesh pllakosen rrugen Dartmoor ne Devon. Te gjitha aksidentet ishin fatale dhe dukeshin te pashpjeguara pse ndodhnin vetem ne nje pjese te caktuar te rruges. Nje mbremje, nje tjeter aksident i rende ndodhi, por fatmiresisht, drejtuesi i automjetit mbijetoi. Kur u zgjua ne spital, filloi te dridhej.
Ja cfare i shpjegoi policise: ndersa po i afrohej zones ku ndodhnin aksidentet, ai pa nje pale duar leshatore te ashpra qe kishin nxorren timonin nga kontrolli. Te tjera aksidente ndodhen dhe te mbijetuarit pershkruan perseri te njejten gje. Disa kohe me vone, nje grua shpjegoi se gjate kalimit te asaj rruge, kishte pare duart leshatore te shkeputura nga trupi qekishin gervishtur dritaren e makines se saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons