Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


ಌஜ Forumi Kuq E Zi Ju Mirpret :) Bashkohu Edhe Ti Me Ne ஜಌ
Per te gjith ju qe doni te na kontaktoni per forume partnere, apo pe rndonje arsye tjeter, Kliko Ktu per te na Kontaktuar ne Facebook
Ose na kontaktoni ne emailin ton FORUMIKUQEZI@LIVE.COM
Sondazh

Si ju duket ky forum?

 
 
 
 
 
 

Shiko rezultatin

identifikimi

Menu i Portalit
Galeria E Fotove

Ktu esht Galeria e fotove ne forum, ktu do te gjeni foto nga me te ndryshmet...
Facebook
Forumi Kuq E Zi
Luani simbol i Zimbavesë vritet nga një turist

Tue 28 Jul 2015, 18:52 nga $EB@$TJ@N

Quhej Cecil dhe ishte simbol i rezervës natyrore të Hwange, në Zimbave. E vranë dhe e therën në mënyrë brutale. Ishte 13 vjeç dhe në vendin afrikan ishte si një lloj hyjnie dhe baba i gjashtë këlyshëve të bukur. Vrasësi është një gjahtar spanjoll në Zimbave, i cili shtirej si …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Fotografi të luanit para sulmit

Sat 11 Apr 2015, 22:52 nga $EB@$TJ@N

Atif Saeed, një fotograf nga Pakistani, pati një takim shumë të rrezikshëm me një luan, por e bukura është se ai e kapi këtë moment me aparatin fotografik dhe arriti të shpëtonte prej mbretit të xhunglës.

Fotografi ishte duke ndjekur një luan në një kopsht zoologjik afër Lahores …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Sa zgjasin endrrat

Sat 04 Apr 2015, 16:39 nga $EB@$TJ@NShkencëtarët tregojnë sa zgjasin ëndrrat
Shkencëtarët besojnë se ëndrra e njeriut zgjat gjithsej 6 sekonda! A mund ta imagjinoni? Arsyeja për këtë është rregullatori kryesor i ëndrrës, e kjo është ndërdija.

Njeriu ndonjëherë hyn në gjumë të thellë dhe ëndërron zilen e …


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar

Thu 26 Mar 2015, 22:56 nga $EB@$TJ@N


Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar

Grupi i tifozëve armenë “First Armenian Front” që pritet të përkrahin kombëtaren e tyre në ndeshjen ndaj Shqipërisë që zhvillohet në Elbasan Arena, kanë mohuar se do ta djegin flamurin shqiptar.[ Më shumë ]

Komentet: 0

Sulmohet “website” i Kryeministrisë

Wed 10 Sep 2014, 17:55 nga $EB@$TJ@N

Sulmohet “website” i Kryeministrisë
Mëngjesin e së mërkurës, faqja online e Kryeministrisë është bërë prè e një sulmi nga hackerat të mbiquajtur “Redanons-Al”.

Edhe në momentet aktuale është e pamundur të kihet akses në versionin zyrtar, por tashmë është zhdukur …


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Regjistrohu
Ora
Nr. i Vizitoreve
Free Hit Counter
Tema Fundit
» Meshkujt dhe femrat kanë trurin e njëjtë
Sat 24 Sep 2016, 16:59 nga $EB@$TJ@N

» Ylli misterioz që po habit shkencëtarët
Sat 03 Sep 2016, 16:35 nga $EB@$TJ@N

» Çfarë thotë muaji i lindjes për jetën tuaj seksuale
Mon 01 Aug 2016, 21:15 nga $EB@$TJ@N

» Prejardhia e emrit "Albania"
Tue 26 Jul 2016, 18:51 nga $EB@$TJ@N

» Llojet e aljenve qe mund t’i kontaktojmë pa problem
Sun 24 Jul 2016, 09:53 nga $EB@$TJ@N

» Marsi ka qenë si Toka në të kaluarën
Tue 05 Jul 2016, 21:15 nga $EB@$TJ@N

» Frikërat e fshehta sipas shenjës së horoskopit
Fri 24 Jun 2016, 21:10 nga $EB@$TJ@N

» Foto Humoristike
Fri 27 May 2016, 16:50 nga E Sinqerta

» I bllokuar në një ishull për 9 vjet, shpëton falë Google Earth
Wed 13 Apr 2016, 16:48 nga $EB@$TJ@N

» Disa fakte që nuk i dinit rreth grupit te famshem te hackerave Anonymous
Sun 20 Mar 2016, 08:30 nga $EB@$TJ@N

» Dhjetë fenomene paranormale për të cilat nuk ka shpjegime
Tue 08 Mar 2016, 19:21 nga $EB@$TJ@N

» Ja çfarë i bën ulurima e një femre mashkullit
Wed 17 Feb 2016, 20:18 nga $EB@$TJ@N

» 10 lëvizjet e femrave që dëmtojnë meshkujt
Sun 10 Jan 2016, 19:35 nga $EB@$TJ@N

» Fotoja e kopesë së ujqërve bën xhiron në rrjetet sociale
Sun 20 Dec 2015, 10:33 nga $EB@$TJ@N

» Lufta e III Boterore mund te zhvillohet ne internet dhe ISIS mund te fitoje
Fri 18 Dec 2015, 17:25 nga $EB@$TJ@N

» Mesazhi që NASA ua dërgoi alienëve në hapësirë
Sun 22 Nov 2015, 17:03 nga $EB@$TJ@N

» Alienët jetojnë në planetin e largët KIC 846 2852
Sat 07 Nov 2015, 16:51 nga $EB@$TJ@N

» NASA: Ja ç’premton Hëna për nëntorin
Thu 05 Nov 2015, 15:18 nga $EB@$TJ@N

» “Ariu” në planetin Mars
Wed 28 Oct 2015, 17:51 nga $EB@$TJ@N

» 15-vjeçari shqiptar krijon robotin me printer 3D
Wed 28 Oct 2015, 17:45 nga $EB@$TJ@N

Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 885 më Sun 08 Jul 2012, 17:43
Statistikat
Forumi ka 1462 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Genti Sula

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 191526 artikuj v 10574 temat
Forume Partnere
forumikuqezi@live.com

Social Media Buttons