Forumi Kuq E Zi
Perse pezullova nga puna sekretaren time… Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Perse pezullova nga puna sekretaren time… Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Perse pezullova nga puna sekretaren time… Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Perse pezullova nga puna sekretaren time… Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Para 2 javesh ishte 45-vjetori i ditelindjes time dhe nuk ndihesha dhe aq mire per kete.
Zbrita per te ngrene mengjesin, duke e ditur se gruaja ime do me sillte qefin me…
urrimet e saja dhe ndoshta dhe ndonje dhurate.
Ajo jo vetem qe nuk me urroj por nuk me tha as “Mirmengjes”!
Mire te te behet mendova… doje dhe te martoheshe…,gjithsesi po ngushelloja veten duke imagjinuar se femijet e mi do kujtoheshin…Zbriten dhe ata per mengjesin e tyre por nuk thane asnje fjale.
….
Kur arrita ne zyre, isha komplet i rrene psikologjikisht dhe i zhgenjyer.Duke hyre ne zyre, sekretarja ime Zhanet me tha “Mirmengjes zoti drejtor” Gezuar ditelindjen.. U ndjeva me mire,te pakten dikush u kujtua per mua.
Punova deri ne dreke,ne nje moment Zhanet trokiti ne dere dhe me tha: “E dini c’fare sot koha eshte shume e bukur dhe meqe sot eshte ditelindja jote, c’do thonit nese ju ftoja te drekojme bashke”
“Kjo ishte ideja me e mire qe kisha degjuar sot. Shkojme”
Shkuam te dy ne nje restorant,jo aty ku shkojme zakonisht,por diku me larg ne nje restorant te vogel te vetmuar.
Pime te dy nga nje gote martini dhe shijuam ushqimin fantastik,me pas me tha:
“Eshte kaq dite e bukur sot,thua ja vlen te kthehemi ne zyre;”
“Them se jo” u pergjigja
“Shkojme ne apartamentin tim”
“Po” u pergjigja
Arritem ne apartamentin e saj ne nje moment me tha
“Zoti drejtor, nuk besoj se te ngacmon, po shkoj pak ne dhomen e gjumit per te veshur dicka me te rehatshme.”
“Sigurisht qe jo” u pergjigja i emocionuar.Shkoj ne dhomen e saj dhe mbas 5 minutash doli duke mbajtur ne dore nje turte,dhe nga mbas saj gruaja ime,femijet e mi dhe gjithe shoqeria jone familjare.
Te gjithe kendonin, kengen e ditelindjes, ndersa une… i zhveshur ashtu si me kishte bere nena isha i ulur ne divan duke nderruar 7 ngjyra ne fytyre nga turpi… .

Burimi:/ShqiperiaSot//


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahaaahahahahahahaha sa budallenj jan ca burra ne ditet e sotshme...e ron kjo e ron paska qen dinake sekretarja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahahah histori me super ske ku e gjen ahahhaa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aaahhaaahaha tkesh qen ti do e pushoje sekretaren?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahaha jo do e ngrija ne detyr ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons