Forumi Kuq E Zi
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
First topic message reminder :

UNË

ime tastier ,
jote diskotek,
dashuria jon,
windows 2008

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te rruga me gropa..
te kapja hopa,
ti beje si e veshtire..
dhe une si cun i mire,
po sec na zuri vapa...te ndoqa, te kapa
Te cova te lumi dhe...
Me Doli Gjumi..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
wauuu,ku ishe me pare qe nuk me ndihmoje ne kete teme,sa bukur POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te rruga me zall
flakë të pata kallë
une cuni i vjeter
ti nuk doje tjeter
te putha ne gjoksa,
te putha ne mjekerr

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
Anakonda :
At suxhuk maje per veti
Se s'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n'per seanca t'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja la fajt... POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1277648054

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:UNË

ime tastier ,
jote diskotek,
dashuria jon,
windows 2008
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876 POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876 POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876sa kam qesh me kta e paske kriju bashk per shen valentinn kte poezi ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:wauuu,ku ishe me pare qe nuk me ndihmoje ne kete teme,sa bukur POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876
POEZI HUMORISTIKE :UNË DHE AJO - Faqe 2 1416650876se pata pa prz por meqe sot e pash thash te te ndihmoja pse te te lija vetem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons