Forumi Kuq E Zi
KOHA për të "STUDIUAR"  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
KOHA për të "STUDIUAR"  Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
KOHA për të "STUDIUAR"  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
KOHA për të "STUDIUAR"  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1KOHA për të "STUDIUAR"  Empty KOHA për të "STUDIUAR" 18/2/2013, 21:02

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
KOHA për të "STUDIUAR"
• Gjate vitit ne kemi 365 ditë
• 52 prej tyre jane te diela, keshtu qe mbeten 313 dite.
• Diteve te veres eshte teper nxehte per tu perqendruar tek mesimet, keshtu qe mbeten 263 dite.
• Zakonisht nje person fle 8 ore ne dite, qe bejne 122 dite ne total.Tani mbeten 141 dite per te studiuar.
• Ne shpenzojme 1 ore ne dite duke bere dicka qe na pelqen (hobi) qe ben gjithsej 15 dite ne vit. Keshtu mbeten 126 dite.
• Ne shpenzojme 2 ore duke ngrene, qe heq edhe 30 dite. Mbeten 96 dite per te studiuar.
• Gjate vitit, 90 dite i kalojme jashte. Rrjedhimisht, mbesin vetem 6 dite per te studiuar.
• Rreth 3 here ne vit jemi te lodhur, ndaj mbeten 3 dite.
• Kush ka femije, vella apo moter shpenzon 2 dite ne vit per ti shetitur ato.
• Ngel vetem 1 dit per te studiuar, e per fatin tone "te keq" i bie qe ne ate dite te jete ditelindja jone :P


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
KOHA për të "STUDIUAR"  1416650876 KOHA për të "STUDIUAR"  1416650876 KOHA për të "STUDIUAR"  1416650876lol un skom lidhje me piken e fundit se ditlindja ime esht x pushimet verore e aty un e kom mbaru shkollen


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
KOHA për të "STUDIUAR"  1416650876 ahaha po nje dit pushim duhet ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahaahahha duhet duhet po cme bo se spo vjen casti qe tkemi pushime afatgjata e jo pushime tshkurtra sa hap e mbyll syt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons