Forumi Kuq E Zi
Çiftet pas 6 vjetesh... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Çiftet pas 6 vjetesh... Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Çiftet pas 6 vjetesh... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Çiftet pas 6 vjetesh... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Çiftet pas 6 vjetesh... Empty Çiftet pas 6 vjetesh... 20/2/2013, 21:36

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1. TE DUA
Javen e 6-te: Te dua
Muajin i 6-te: Sigurisht qe te dua
Vitin i 6-te: Po te mos te te doja do te te kisha
lene
me kohe

2. TE ARDHURIT NE SHTEPI
Javen e 6-te: E dashur erdha une
Muajin e 6-te: Ç'kemi!
Vitin e 6-te: Ça ka bo mami per dreke?

3. TROKET DERA...
Javen e 6-te: Mos u mundo, e hap une deren
Muajin e 6-te: Ta hap une deren?
Vitin e 6-te: Hape pra deren!

4. TELEFONI...
Javen e 6-te: E dashur te kerkon Mira ne telefon
Muajin e 6-te: Te kerkojne ne telefon
Vitin e 6-te: Ështe per ty.

5. FEMIJET...
Javen e 6-te: Sa femije do ti?
Muajin e 6-te: Mamaja jote eshte shume e keqe
Vitin e 6-te: I paske ngja rraces se mamit.

6. PLANE PER PUSHIMET...
Javen e 6-te: Kete vere do te te coj ne Venecia.
Muajin e 6-te: E di c'ke, a ikim ne Durres?
Vitin e 6-te: Pse, s'te rrihet ne shtepi ty?

7. DHURATAT...
Javen e 6-te: Shpresoj te te pelqeje kjo unaze
Muajin e 6-te: Mora nje kornize, a kemi ndonje
fotografi qe ta varim ne
mur
?
Vitin e 6-te: Blej naigjo per vete me keto leket...

8. SHKOJME NE KINEMA...
Javen e 6-te: Cili film te pelqen?
Muajin e 6-te: A shkojme ne kinema ?
Vitin e 6-te: Shko ne kinema, mua me pelqeu shume!

9. PAKUJDESITE...
Javen e 6-te: Mos u merzit shpirt se nuk ngel njolle
Muajin e 6-te: Kujdes pra!
Vitin e 6-te: Sa e pakujdesshme qe je mi gru!

10. MENDIME TE NDRYSHME...
Javen e 6-te: Une nuk mendoj keshtu
Muajin e 6-te: E ke gabim
Vitin e 6-te: Ç'ia fut kot!

11. GATIMI...
Javen e 6-te: Me pelqen shume gatimi yt
Muajin e 6-te: Ca ka per dreke?
Vitin e 6-te: Prape makarona paske bo...na plase mo!


12. PIJET...
Javen e 6-te: Çfare deshiron te pish?
Muajin e 6-te: Me bej nje Martini
Vitin e 6-te: Prape paske harru me i fut akull

13. RROBAT DHE PAZARI...
Javen e 6-te: Te shkoka shume ky fustani
Muajin e 6-te: A bleve fustan tjeter?
Vitin e 6-te: Sa leke beri ky fustani?


14. ME FAL...
Javen e 6-te: S'ke pse kerkon te falur
Muajin e 6-te: S'ka gje jo...u mesuam me ty!
Vitin e 6-te: He ta marrte dreqi doren ty...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Çiftet pas 6 vjetesh... Empty Re: Çiftet pas 6 vjetesh... 23/2/2013, 07:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahahhaahaahahaahaaahhaha sa mir si ma the se sjom tu martu hicc jom rehatt te zotii pse sthu tiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Çiftet pas 6 vjetesh... Empty Re: Çiftet pas 6 vjetesh... 25/2/2013, 20:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Çiftet pas 6 vjetesh... 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

4Çiftet pas 6 vjetesh... Empty Re: Çiftet pas 6 vjetesh... 27/2/2013, 22:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mir qe e lexova se sjom tu martu hic ma mireeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons