Forumi Kuq E Zi
Programi kompjuterik GRUA Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Programi kompjuterik GRUA Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Programi kompjuterik GRUA Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Programi kompjuterik GRUA Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Programi kompjuterik GRUA Empty Programi kompjuterik GRUA 29/5/2014, 20:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Klienti: Nje perdorues Kompjutri
Nje vit me pare une permiresova programin tim “E FEJUARA 1.0” dhe e cova ne “GRUA” 1.0. Vura re qe programi leshoi menjeher nje funksion qe quhet “BEBE 1.0” funksioni I cili ka zene shume hapesire ne kompjuterin tim.
Asgje nga keto qe ndodhen nuk ishte permendur ne manualin e programit. Nga ana tjeter “GRUA 1.0” filloi te futet vete automatikisht ne te gjitha programet e mia. Aplikime te tilla si “BISEDA-TE-SHKUTRA-ME-SHOKET 10.3 dhe “FUTBOLLI-I-SE-SHTUNES 5.0” nuk funksiononin me fare. Nganjehere nje virus me emrin “VJERRA 1.0” shfaqet dhe me bllokon te gjith sistemin, duke bere qe “GRUA 1.0” te sillet ne menyre te crregullt. S’kam qene I zoti ta c’instaloj programin. Doja te kthehesha te versioni I meparshem “ E FEJUARA 1.0” por procesi I c’instalimit eshte shume I nderlikuar. Rreziku ne te cilin vihet I gjithe sistemi eshte I llahtarshem. Dua te them se “BEBE 1.0” kam filluar ta pelqej dhe nuk kam deshire ta humbas. Ju lutem me ndihmoni.
Nje perdorues I deshperuar.
Pergjigja:
I dashur klient,
Veshtiresite tuaja jane normale ne mes shume perdorueseve dhe vijne si pasoje e ca gabimeve themelore ne konceptin e programit. Shume perdorues levizin nga nje version “E FEJUARA 1.0” te “GRUA 1.0” me shpresen e kote se “GRUA 1.0” nuk eshte gje tjeter veçse nje program per argetimin ose sherbime te nevojshme baze. Megjithate ne po flasim per diçka shume me teper te nderlikuar “GRUA 1.0” eshte nje system I plot veprimi I krijuar per te kontrolluar te gjitha aplikimet e tjera qe jane Brenda ne kompjuter.
Eshte pothuajse e pamundur te c'instaloni “GRUA 1.0” e te ktheheni tek “E FEJUARA 1.0”. I njejti problem eshte dhe me “VJERRA 1.0”. Ky I fundit eshte nje program I vjeter, prej te cilit e ka origjinen edhe “GRUA 1.0”. Keshtu qe vuan nga çeshtje pershtatshmeria. Disa perdorues kane tentuar te riformatojne gjithe kompjutrin edhe te instalojne programet “E DASHURA 8.0” + “GRUA 2.0” duke besuar se ky version I ri do te zgjidhe veshtiresite qe keni pasur. Perkundrazi problemet do te rriten edhe me shume. Madje edhe nese versionet “GRUA 3.0” ose 4.0 do te duken ne treg ne nuk ju a rekomandojme. Me mire ngjituni pas programit “GRUAJA 1.0” dhe mesoni ate mire ne menyre qe ti tejkaloni problemet qe mund te dalin. Gjithashtu jini shume te kujdeshem me çdo komande dhe nganjehere reagon ne menyre krejt te papritur. Cdo difekt qe do te dale do te jete I lidhur (ka shume mundesi) me çeshtje komandesh. Ne ju inkuarajojme qe te futni ne kompjuter shume shpejt programin C:/FALJE.EXE
Shmangni perdorimin e komandave ESC (Dalje) ose DELETE (Fshi), te cilat shpesh mund te menjanohen me perdorimin e programit te percaktuar., C:/FALJE.ECE/LULE. Qe programi te funksionoj mire, ne ju rekomandojme blerjen e pakos “KOZMETIKE 3.0” dhe “PUSHIME 5.1” ose “SIGURISHT-QE-KE-TE-DREJT-ZEMER 4.5’ Disa nga klientet jane shume te kenaqur me perdorimin e ketyre funkioneve.
Keshilla e fundit. AsnjeHEre , mos instaloni ne kompjuter programin “NJE-E-DASHUR-TJETER-BJONDE 2.0” ose “E-DASHUR-E-FSHEHTE 3.1” Keto programe nuk pershtaten me programin “GRUA 1.0” dhe mund te te shkaterrojne njeher e pergjithmone te gjithe sistemin.

Morali: Kurr mos instaloni programe pa lexuar "Terms & Conditions"


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons