Forumi Kuq E Zi
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kujdes kur kërkoni që përmes internetit dikush të përdorë Photoshopin për ju, sepse mund të dilni shumë qesharak.

Kjo i ndodhi blogerit holandez, Sid Frisjes, që kërkoi nga përdoruesit e faqes 4Chan që me Photoshop të “shpërngulnin Kullën e Eiffelit nën dorën e tij” në një foto që e kishte realizuar gjatë pushimeve.

“Ekspertët” e Photoshopit u përgjigjën në mënyrën më qesharake të mundshme.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos10

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos11

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos12

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos13

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos14

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos15

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos16

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos17

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos18

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos19

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos20Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në 28/4/2015, 22:42, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos21


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos22


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos10


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos23


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos27Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos28


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos24


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos25


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos26


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos29


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos30


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos31

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos32

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos33

Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos34


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos35


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos36


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos37


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos38


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos39


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos40


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos41


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos11


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos42


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos43


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos44


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos45


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos46


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos47


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos48


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos49


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos50


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos51


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos52


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos12


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos53


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos54


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos55Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos56


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos57


Kërkon ndihmë për Photoshop, bëhet cak i talljeve Photos58


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons