Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
E kam motrushe per qefii Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 2975102265

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
si shok

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Poooooooooooooooooooooooo si shoqe te mire.

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
poooo

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po po po po pooooooooooooooooo

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
pooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ok, po vetem miqesore ................... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ok, po vetem miqesore ................... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 1416650876
po nese do ti keshtu e mbajme

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
hahahahaha ti e di shume mire.............

100Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 16:46

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahahahaha ti e di shume mire.............
jo

101Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 16:54

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Si moj jo???????????????

102Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:01

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Si moj jo???????????????
nuk dua t ekem lidhje me ty dua te jem e lire

103Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:03

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po pse kush don me te roberuar ty ta vras.

104Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:10

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Po pse kush don me te roberuar ty ta vras.
me mire po iki

105Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:10

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Me keqardhje por e lire je................

106Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:18

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Me keqardhje por e lire je................
flm por e lire kam qene dhe jam

107Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 Aug 2012, 17:24

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po.

108Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 Aug 2012, 13:30

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
po

109Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 Aug 2012, 15:49

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po si shoqe qe e kam


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

110Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 Aug 2012, 17:12

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
po si shok te mire

111Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 Aug 2012, 17:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po si shoqe


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

112Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 Aug 2012, 17:31

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po si shok te mire

113Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 05 Sep 2012, 12:16

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Po,,sepse eshte mike e kendshme


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

114Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 05 Sep 2012, 12:22

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Po ... dhe kam lidhje me kete yll...

115Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 05 Sep 2012, 12:25

mace

mace
Antar Special
Antar Special
pooo....por kam lidhje me kete

116Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 06 Sep 2012, 10:05

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Sigurisht qe dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

117Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 06 Sep 2012, 11:11

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po.

118Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 06 Sep 2012, 12:20

mace

mace
Antar Special
Antar Special
jo

119Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 06 Sep 2012, 14:57

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
PO..Kam Lidhje te kendshme miqsore


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

120Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 4 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 06 Sep 2012, 15:05

mace

mace
Antar Special
Antar Special
po ...kam lidhje miqesore super t emire

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons