Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

151Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 11 Sep 2012, 09:11

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 kush pozicion te pelqen me shume ty? Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876
Mbeshtetur per muri Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

152Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 11 Sep 2012, 19:38

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... [img] kush pozicion te pelqen me shume ty? [img]
Mbeshtetur per muri [img] [img]


Hahahhahahah kurse mua ti ulur ne prehrin tim.... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876

153Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 13 Sep 2012, 10:21

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... [img] kush pozicion te pelqen me shume ty? [img]
Mbeshtetur per muri [img] [img]


Hahahhahahah kurse mua ti ulur ne prehrin tim.... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876
Kjo eshte super e mire,,s'ta prisht qefin une ty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

154Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 13 Sep 2012, 11:48

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... [img] kush pozicion te pelqen me shume ty? [img]
Mbeshtetur per muri [img] [img]


Hahahhahahah kurse mua ti ulur ne prehrin tim.... [img]
Kjo eshte super e mire,,s'ta prisht qefin une ty [img] [img]

E di ... po edhe une ty nuk ta prish qejfin,edhe mua me pelqen te te mbeshtes mbas murit ... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3016075826

155Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 13 Sep 2012, 16:16

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... [img] kush pozicion te pelqen me shume ty? [img]
Mbeshtetur per muri [img] [img]


Hahahhahahah kurse mua ti ulur ne prehrin tim.... [img]
Kjo eshte super e mire,,s'ta prisht qefin une ty [img] [img]

E di ... po edhe une ty nuk ta prish qejfin,edhe mua me pelqen te te mbeshtes mbas murit ... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3016075826
Te falenderoj nga zemra qe kurre asnjehere s'ma prish qefin Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 2975102265


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

156Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 16 Sep 2012, 19:12

Juventini

Juventini
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
e kam mike te mire

157Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 17 Sep 2012, 08:12

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:e kam mike te mire
Gjithashtu mik te mire te kam dhe une ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

158Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 12:23

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Poooooooooooooooooooooo,por ajo nuk me begenis.

159Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 13:16

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Poooooooooooooooooooooo,por ajo nuk me begenis.
S'eshte e vertet kjo,,asnjehere s'te kam nenvleruar,,t'i shume mire e di kete


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

160Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 14:23

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Hahahaha,e di valla,vec ajgare po baj.

161Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 15:52

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dua...Dua...Dua....


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

162Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 15:54

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Edhe uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

163Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 16:08

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

164Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 18:36

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Jo se me tradheton ...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3210750418

165Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 18:47

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Jo se me tradheton ...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3210750418
Duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

166Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Sep 2012, 20:14

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Edhe une dua shumeeeeeeeeeeeeeeee Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876 eeeeeeeeeeeeeeeee........ Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 2975102265

167Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 19 Sep 2012, 08:23

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
PO...PO...PO..PO,,,por t'i mos qesh Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3834742355


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

168Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 20 Sep 2012, 12:12

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:PO...PO...PO..PO,,,por t'i mos qesh [img]

Jo nuk qesh.......me fal....... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 2984784551

169Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 21 Sep 2012, 09:48

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

170Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 21 Sep 2012, 12:15

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Sigurisht qe dua ....... nje yll si ty.....as ne enderr nuk e kam pare.... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 2975102265

171Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 22 Sep 2012, 09:03

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dua Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 3016075826


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

172Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 22 Sep 2012, 16:20

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Dua [img]

Ku je pra.....me prit se erdha.......me prit sic duhet ... e di vete ti si duhet te me presesh...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876

173Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 27 Sep 2012, 16:31

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Dua [img]

Ku je pra.....me prit se erdha.......me prit sic duhet ... e di vete ti si duhet te me presesh...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876
Sigurisht qe e di..Pa merak Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

174Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 27 Sep 2012, 19:34

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
po

175Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 09:36

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

176Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 09:58

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Ncuk :P

http://ndjenja.tk/

177Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 10:01

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Miqsore PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

178Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 10:02

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Ndrrova mendje une . Tani them PO

http://ndjenja.tk/

179Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 10:13

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
PO miqsore


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

180Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 6 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 10:24

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Po more

http://ndjenja.tk/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons