Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

121Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 14:32

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
ALENA shkruajti:PO..Kam Lidhje te kendshme miqsore


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

122Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 14:36

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po,me siguri.

123Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 16:16

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Po dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

124Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 21:43

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Po kam ...e kam te dashur Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876

125Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:33

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
E kam zemrush Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

126Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:36

mace

mace
Antar Special
Antar Special
si shoqe po por e kam me shume se shoqe

127Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:48

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Edhe une ty te konsideroj me se shoqe...Sinqerisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

128Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:09

mace

mace
Antar Special
Antar Special
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 2975102265 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 2975102265 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 2975102265 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 2975102265 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 2975102265
ALENA shkruajti:Edhe une ty te konsideroj me se shoqe...Sinqerisht

129Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:11

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Une ju dua te dyjave si dashnore... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876

130Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:15

mace

mace
Antar Special
Antar Special
il conte shkruajti:Une ju dua te dyjave si dashnore... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876
po te flas seriozisht me mua nuk ben te me kesh dashnore sepse une i perkas dikujt dhe te lutem edhe ty edhe alenes pak kujdes...

131Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 11:36

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
il conte shkruajti:Une ju dua te dyjave si dashnore... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876
po te flas seriozisht me mua nuk ben te me kesh dashnore sepse une i perkas dikujt dhe te lutem edhe ty edhe alenes pak kujdes...
Anea s'po te bene gje,,me duket


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

132Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 12:28

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po pse jo?

133Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 13:39

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
E kam shok...

134Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 14:28

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Kam lidhje me kete


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

135Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 16:50

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Kam lidhje dhe une me ty.....

136Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 08:46

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Edhe une me ty kam


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

137Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 09:06

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po maj,qysh jo.

138Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 10:38

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Do doja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

139Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 11:54

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Edhe une po.

140Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 12:04

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876

141Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 13:19

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876
E Lum s'i une per Lidhjen tende Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

142Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:28

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po virtuale e reale.

143Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:39

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Sigurisht qe PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

144Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:40

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Po me llafe a po me vepra?

145Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:41

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Me vepra sigurisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

146Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:42

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Bal nga dale po behemi...........

147Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:58

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Po po behemi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

148Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 20:02

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ok po behemi po kush do behet shef?

149Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 20:22

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Shefa jemi vete ne,,s'na duhet askush Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

150Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 22:00

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876 kush pozicion te pelqen me shume ty? Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 5 1416650876

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons