Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Kristi

avatar
Antar Special
Antar Special
bukurin e ka sinqeritetin e ka gjithashtu dhe zghuarsin e ka
por gjen me te rendesishme se di se si e ka qe quhet zemra pa e zbuluar dhe at qe esht gjeja me e buker do thoja jo

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ok jo edhe une Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 1416650876

Kristi

avatar
Antar Special
Antar Special
tani po dua he si thua ti pranon qe ta zbuloj zzemren tende

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Krist zemren ....e kam me te mire nga te gjitha anet e tjera e per kete te them te drejten...do doja te isha pak me zemer e keqe sinqerisht, se ne shumicen e rasteve ..te shtypin

Kristi

avatar
Antar Special
Antar Special
zemer miri sharrohet kurr kte ta dish ti ne disa raste duhet qe ta kesh zemren pak te vrazhd
por nese ti je edukuar qe e vogel qe te jesh zemer mir kte harroje se do e ndryshosh se edhe un mundohem po skam arritur ala qe ta ndryshoj

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Edhe s besoj se do ndryshoj kurre.

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Po
ti me tradheton????????

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
miqesie

Vizitor

Anonymous
Vizitor
po

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
jo

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
vetem keshtu si e kam

Kristi

avatar
Antar Special
Antar Special
pse jo shoqerore sigurisht

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
jo

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
shoqerore

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
shoqerore

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
shoqe po

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
shoqe po

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jo Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 1416650876Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Wed 20 Feb 2013, 22:17, edituar 2 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
Te jem ne lidhje shoqerore Po

mr_bean

mr_bean
VIP
VIP
pranoj me te gjithe anetaret perderisa kam pranuar te regjistrohem ne kete forum dua te kem dhe shoqeri pse jo ....

http://albcom.all-forum.net/forum

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Sigurisht shoqerore qe te njihemi me mire.

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Patjeter qe do doja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
as me shum e as me pak kte qe e kam

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Me kete doja te takohesha njeher ..qielli me token e te bashkohem pastaj.

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Shoqerore sigurisht.

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
PO.

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Aldo shkruajti:PO.
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 988064290 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 988064290

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Pse me shikon ashtu Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 1416650876

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Aldo shkruajti:Pse me shikon ashtu Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 2 1416650876
Seriozisht e ke more?

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons