Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 9 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

241Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 06 May 2013, 14:56

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
jo

242Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 07 May 2013, 09:41

luani

luani
Administrator
Administrator
lidhje vetem shoqerore!

243Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 07 May 2013, 11:16

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe
Ncuq

http://hapesira.forumotions.net/

244Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 07 May 2013, 12:27

luani

luani
Administrator
Administrator
tani sa ka ardh dhe nuk njihemi.
me kalimin e kohes pse jo .

245Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 11:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo e kam m ik asgje me shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

246Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 11:49

luani

luani
Administrator
Administrator
Tani qe thot e kam mik ,
me frenon te flas me shume .

247Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 11:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
si dua miqt per tdashur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

248Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 12:06

luani

luani
Administrator
Administrator
tani me qene i sincert a.. mua me pelqen,
po duke lexuar postimin e siperm s'di cfar te them!

Smile

249Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 12:08

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

250Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 12:18

luani

luani
Administrator
Administrator
E Askujt shkruajti:jooo
tani mbas kesaj jooo te zgjatur une po hesht.
nuk kam obsin per tu pergjigjur.

251Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 12:53

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe
Shoqerore, Pse Jo!?

http://hapesira.forumotions.net/

252Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 10 May 2013, 13:00

luani

luani
Administrator
Administrator
se pari dua te njihem me shum ,pastaj pse jo .

253Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 11 May 2013, 05:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo i urrej e meshkujt e lidhjet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

254Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 11 May 2013, 07:53

luani

luani
Administrator
Administrator
E kam than mendimin tim.
sme mbetet gje tjeter vetem te them OK

255Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 11 May 2013, 17:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo e kam shok asgja ma shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

256Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 12 May 2013, 04:46

luani

luani
Administrator
Administrator
E Askujt shkruajti:jo e kam shok asgja ma shum

OK

257Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 12 May 2013, 15:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

258Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 14 May 2013, 11:45

luani

luani
Administrator
Administrator
OK

259Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 May 2013, 15:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

260Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 May 2013, 15:39

luani

luani
Administrator
Administrator
Pse jo

261Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 May 2013, 15:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ncuq o turp mo ta marri vesh mileti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

262Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 16 May 2013, 15:52

luani

luani
Administrator
Administrator
Fjalet e hallkut ,e birat e gardhit nuk ndalen - thot populli-
ndaj mendimin eshte me mire ta shprehesh se ta mbash te mbyllur ,un them OK.

263Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 May 2013, 07:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hhihihhhh du shoqni nforum jo lidhje se sja kam haberin x dashni


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

264Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 May 2013, 13:19

luani

luani
Administrator
Administrator
Po te jete e mundur pse jo .

265Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 17 May 2013, 14:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qyqa kqyre ku o 64 vjeq aahaahahahaahah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

266Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 15 Jun 2013, 11:10

Klio

Klio
Moderator
Moderator
joooooooooooooo


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

267Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 18 Jun 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kemi lidhje farefisnie lidhje gjaku(tkam kushrin oj palacja ime e vogel)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

268Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 20 Jun 2013, 18:56

luani

luani
Administrator
Administrator
E Askujt shkruajti:qyqa kqyre ku o 64 vjeq aahaahahahaahah
Dashuria ekziston per te gjithe pa dallime,askush nuk mund tja mohoj askujt pavarsisht nese don apo nuk don ndonjeri/a.

269Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 02 Jul 2013, 17:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

270Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 9 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 03 Jul 2013, 05:52

Klio

Klio
Moderator
Moderator
e kemi nje ska nevoj per dy


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 9 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons