Forumi Kuq E Zi
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 10]


1Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

211Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 25 Feb 2013, 08:14

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
a?

212Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 25 Feb 2013, 19:07

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aaahahaaaahahahha po te ishte 3 vite me i vogel po...jaqe jo se esht shum ma i madh se mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

213Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 01:45

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po,ja fali tri vite kesaj

214Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 17:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mir do ishte po sosht e mundur dicka e till joooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

215Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 17:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
eh,me provue bre,del ku te del

216Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo mor jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

217Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:03

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
a?

218Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo se me mikun sduhet tkesh lidhje mor


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

219Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:32

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po nuk jemi bash miq te ngushte Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876

220Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joooooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

221Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
joooo,pra mbasi ajo nuk don

222Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 27 Feb 2013, 20:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nrm qe sdu se dashuria tsjell vujtje e trishtim e jo gzim jooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

223Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 02 Mar 2013, 16:06

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndoshta

224Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 03 Mar 2013, 07:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo si besoj me me asjkkujt ejo me meshkujve


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

225Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 03 Mar 2013, 15:39

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mundohu

226Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e kam mik e jo tdashur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

227Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:39

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
pak me e Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 2975102265

228Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876jojo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

229Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:41

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
pakez Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876

230Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876ahaahhaahahh ncncnn jo e jo mo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

231Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:42

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 1416650876 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 2975102265

232Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo se skam mosh x te tilla gjera


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

233Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po,por po frigohem mos po e grabis

234Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 16 Mar 2013, 04:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo thjesht e respektoj nuk osht se e dashurojjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

235Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 20 Mar 2013, 12:02

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
doja,por me ndoqi

236Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 22 Mar 2013, 05:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo se mka innat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

237Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 04 Apr 2013, 07:32

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po

238Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 06 Apr 2013, 06:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

239Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 27 Apr 2013, 06:01

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk funksionoi

240Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? - Faqe 8 Empty Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 03 May 2013, 15:54

luani

luani
Administrator
Administrator
jo

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons