Forumi Kuq E Zi
Vajza te mjeku. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vajza te mjeku. Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Vajza te mjeku. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vajza te mjeku. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Vajza te mjeku. Empty Vajza te mjeku. 11/7/2013, 13:52

luani

luani
Administrator
Administrator
Nje vajz shkon per tu vizituar te mjeku. Pasi trokiti, hapi deren e mjekut dhe pa nje burre me bluze te bardhe i cili qendronte ne kembe me fytyre nga muri.
  Vajza pasi qendroi per disa minuta ne dhome pa se mjeku nuk po kthehej per ta pyter e per ta vizituar, ai vazhdonte te shikonte veq murin . Doktor: ju drejtue vajza por ai nuk po kthehej nga pacientja.
Vajza: - Doktor! Te xhvishem ?
Po xhvishu- ja ktheu burri duke qendruar me fytyre nga muri-
Sapo vajza u xhvesh,"doktori" e shikoj trupin e saje terheqes me te bardhe si debora; nuk ju durua , e kapi hopa e vuri ne krevat dhe ju hodh siper me nje epsh te papermbajtur.Pasi mbaroi pune e leshoj vajzen dhe po qendronte perseri ne kembe te muri.
Vajza u vesh shpejt e shpejt dhe e pyeti: - Doktor a ka mundesi te me thuash nga se vuaj.
-" Une nuk jam doktori, jam bojaxhiu" ja ktheu ai burri.

Vajza te mjeku. 1416650876

2Vajza te mjeku. Empty Re: Vajza te mjeku. 11/7/2013, 21:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vajza te mjeku. 1416650876 Vajza te mjeku. 1416650876 

https://kuqezi.albanianforum.net/

3Vajza te mjeku. Empty Re: Vajza te mjeku. 20/7/2013, 09:13

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Nje grua e cila kishte dhjete femije, shkon ne zyren e perkrahjes sociale, qe ti lidhnin edhe asaj nje perkrahje, per femijet!
Aty takon drejtorin, te cilit ia shpjegon qarte se perse kishte ardhur ne zyre.
Edhe drejtori, merr nje dosje te paplotesuar, qe te shenoje te dhenat e gruas, e cila kerkonte perkrahje sociale.
Drejtori :- emer, mbiemer ju lutem?
Gruaja :- i thote emrin dhe mbiemrin e saj.
Drejtori :- sa femije ke-?
Gruaja :- dhjete.
Drejtori :- emrat e femijeve?
Gruaja :- Enver.
Drejtori :- tjetri?
Gruaja :- s'ka nevoje tjua them te tjeret, pasi te gjithe kete emer kane femijet e mi !!!
Drejtori :- si eshte e mundur kjo?
Gruaja :- po ja pra, te gjithe jane djem, dhe une ju kam vene te njejtin emer qe te gjitheve .
Drejtori :- po kur i therrisni, ndonjerit per tju ndihmuar per dicka,
si e kuptojne ato se cilit i keni thirrur ju, konkretishte?
Gruaja :- po e kuptojne ato, pasi une sejcilit i therras ne mbiemrin e te atit te tij !!!...

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons