Forumi Kuq E Zi
Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 7]


1Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

91Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 18:22

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Aliki ........ vetem asaj.......

92Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 20:32

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
tani po

93Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 21:46

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe me thot se me ka mik.

94Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 08:24

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe po cmendet sepse kam lindur me vone se ai

95Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 08:45

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe ma ka bere me hile,se ka linde shume vone.

96Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 09:50

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe po shijon plazhin

97Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:00

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe e mbajne en krahe dhe e nxjerrin ne ballkon per te pare plazhin.

98Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:02

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt shume bukurosh

99Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:03

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Asaje me syze dielli.

100Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:04

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
bukuroshit tim

101Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:07

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Asaj qe me thot xhan.

102Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:07

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
njeriut me t emire ne bote qe eshte larg meje ne rimini

103Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:14

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
.............asa qe con pershendetje ne Rimini.

104Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:16

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt larg shume larg

105Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:21

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe nuk me harron.

106Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:35

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe do vetem te haje

107Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:37

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe nuk me fton ti shkoj per vizite.

108Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:39

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe e dua te vij m evone tek une kur te jem e sheruar komplet dhe te jem ne tirane

109Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 17:43

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Dikujt qe do ta cojme per export.

110Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 20:03

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe dikush mendon se ia kam marre

111Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 10 Aug 2012, 21:13

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
..............asaje qe e do.

112Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 11 Aug 2012, 06:18

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dhe do ti perkase atij qe me do dhe me ndjen

113Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 13:40

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Atij qe e meriton


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

114Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 13:47

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
asaje qe din ta pervetesoje.

115Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 14:35

mace

mace
Antar Special
Antar Special
atij qe do e marre

116Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 14:40

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ne moment as vete se di.

117Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 14:42

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Pse moj akoma nuk e kane marre? Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 1416650876

118Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 14:54

mace

mace
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Pse moj akoma nuk e kane marre? Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 1416650876
mesa di une ma kane lene ne kraharor dhe po rreh akoma

119Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:00

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Pse moj akoma nuk e kane marre? Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 1416650876
mesa di une ma kane lene ne kraharor dhe po rreh akoma
E imja nuk eshte me ne kraharorin tim... Sepse dikush ma ka marre...nje mace...

120Zemra ime i perket ..... - Faqe 4 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:01

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons