Forumi Kuq E Zi
Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 7]


1Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

121Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:03

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:Askujt

pse moj askujt,a nuk ka djem Ks?

122Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:04

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Askujt

pse moj askujt,a nuk ka djem Ks?
Ka me kamiona bile,,po s'ja jepi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

123Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 15:06

mace

mace
Antar Special
Antar Special
nje personi qe e dua shume por jemi shume larg

124Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:01

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Oklo,,m'a mori me La pa zemer Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

125Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:07

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap

126Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:09

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

127Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:11

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

po ce dua per gjithmon moj Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

128Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:20

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:Oklo,,m'a mori me La pa zemer Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

E moj se per ca kohe do e mbaj deri sa te me merzitet dhe do ta jap prap
Me se dua,,merre pergjithmon Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

po ce dua per gjithmon moj Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876
Une ngul kemb qe t'a mbash,,vec ruaje se eshte e ndjeshme Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876 Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

129Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:23

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Ok do e mbaj nqs esht e but Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876

130Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 18:28

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Sa kam qeshZemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876 Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

131Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 24 Aug 2012, 19:36

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

132Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 08:32

mace

mace
Antar Special
Antar Special
dikujt por sduroj dot me keshtu 3333

133Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 08:49

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

Po pse nuk e ndimon ti ti japesh tenden Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 3834742355

134Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 25 Aug 2012, 13:12

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ruhu Alena e mos ja jep atije se do mbatesh pa te.

Po pse nuk e ndimon ti ti japesh tenden Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 3834742355
Ka alergji ndaj te vetes Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876 Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

135Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 25 Sep 2012, 10:34

Capkene

Capkene
Princeshe
Princeshe
Njeriut qe do mundet ta bej per vete

136Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 16:36

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dikujt dhe askujt Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

137Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 17:52

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Lepurushes time.....

138Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 27 Sep 2012, 19:28

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
njanes

139Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 09:58

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dikujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

140Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:00

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Zemra ime me perket mua . Askujt sja dha .

http://ndjenja.tk/

141Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:01

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dikujt ne Largesi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

142Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:04

LoveR

LoveR
VIP
VIP
Zemra ime i perket asaj qe arrin ta fitoje

http://ndjenja.tk/

143Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 28 Sep 2012, 10:12

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Atij qe e meriton


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

144Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 16 Jan 2013, 13:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
askujt pervec meje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

145Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 20 Feb 2013, 22:42

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A*******s


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

146Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 20 Feb 2013, 23:33

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
trupit tim

147Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 21 Feb 2013, 15:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
askujtttt vetemm vetes timeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

148Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 21 Feb 2013, 19:16

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
trupit tim

149Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 22 Feb 2013, 12:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ajo Dora Vet Anakonda dmthu muuuuuuuuuuu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

150Zemra ime i perket ..... - Faqe 5 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 22 Feb 2013, 17:37

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
trupit tim,ja fal kujt te dua

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons